Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce One Piece Nasıl Sonlanacak?

Luffynin arka da birakip söz verdiği kisiler var ama Roger da böyle bir sey yok gibi. Brook da dönecek hem ben seri sonunda tayfanin dağilmasini hiç istemem şahsen. :(

Herkes ayrilacakken Luffy bir daha dolanalim dese daha güzel olur.Tayfa aptal felan dese Luffye kahkaha felan atsalar :)

Hem gövde gösterisi felan yaparlar.

Ben Usoppu cok merak ediyorum ne olacak. Eger Shanks BB ye yenilirse ve Yasopp ölürse. Bam başka bir Usopp görebiliriz. Hatta efsane sahneler bile cikabilir akillardan silinmeyecek.
Beklenti meselesi biraz da bu işler. Hele o zamanlara gelelim de nasıl biterse bitsin :)

Usopp'tan ben de inanılmaz bir çıkış bekliyorum. Şu an sevmesem de ilerdeki halini en çok merak ettiğim isimler arasında tayfada. Efsane olacak Usopp. Hele daha 8000 adamı olacak :fool:

Beklenti meselesi biraz da bu işler. Hele o zamanlara gelelim de nasıl biterse bitsin :)

Usopp'tan ben de inanılmaz bir çıkış bekliyorum. Şu an sevmesem de ilerdeki halini en çok merak ettiğim isimler arasında tayfada. Efsane olacak Usopp. Hele daha 8000 adamı olacak :fool:
K.haki de açti zaten bekleyin coşacak. :)
Adamin elinden her iş geliyor zaten.
Naminin silahini yapan da o Nami sadece geliştirdi.
Bölümlerde yine Usopp uğrasiyordu Naminin silahiyla geliştirmiştir yine. Naminin silahindan yeni seyler cikacak da bakalim neler eklemiş.

Elbafa gitseler oradan 8000 dev katilir heralde :fool:

K.haki de açti zaten bekleyin coşacak. :)
Adamin elinden her iş geliyor zaten.
Naminin silahini yapan da o Nami sadece geliştirdi.
Bölümlerde yine Usopp uğrasiyordu Naminin silahiyla geliştirmiştir yine. Naminin silahindan yeni seyler cikacak da bakalim neler eklemiş.

Elbafa gitseler oradan 8000 dev katilir heralde :fool:
Valla şu an Luffy'nin peşinde 8 bin adam yok :D Sadece Usopp'un 8 bin adamı olacağını düşünmek seride daha kat edilecek ne kadar yol olduğunu gösteriyor bir nevi. Usopp babasının tabancasını alıp terör estirecek. En son Van Augur'la şöyle bir mermi yollar herhalde :D

Scaling the Redline teorisi müthiş bir şey ama Oda o kadar popüler bir teoriyi yazmaz. Çok mantıklı aslında. Luffy Korsanlar Kralı olduktan sonra kimse Yonkou olmayacak. Çünkü Yonkou Korsanlar Kralı gittikten sonra denizde bozulan güç dengesini sağlamak için oluşan bir yapı. Korsanlar Kralı gelince de Yonkoular gidecektir. O yüzden Kid ya da Law'dan Yonkou olmalarını beklemiyorum. Çok ünlü korsanlar olurlar. Marinefordda nasıl Oars Jr. bir fedakarlık yaptıysa Büyük Savaşta aynı şekilde Kraken ve kardeşleri yapacaktır. Bence One Piece diye bir şey yok, Korsanlar Kralı sırf insanlar denize açılsın WG'nın karanlık yüzü ortaya çıksın diye yapmış olabilir. Shanks ölecek. Mihawk Shiryu tarafından yenilebilir. Zoro Shiryu'yu yenip kendini öyle en iyi ilan edebilir. Luffy seri sonunda ölecek.

Valla şu an Luffy'nin peşinde 8 bin adam yok :D Sadece Usopp'un 8 bin adamı olacağını düşünmek seride daha kat edilecek ne kadar yol olduğunu gösteriyor bir nevi. Usopp babasının tabancasını alıp terör estirecek. En son Van Augur'la şöyle bir mermi yollar herhalde :D

Olmayacak sey değil bence çok vasifli kisiler de olmasi gerekmez. Mesela Orlumbus'un adamlari örnektir.

Bilmem artik babasini tüfeğini alir mi ama o sapani birakmasi lazim. O ne öyle al eline sağlam bir silah bir seyler yap sen geliştir silahi ama o sapani birak da yeter artik. Bak isyana geçtim yine :D

Ben Auger ile vs de cidden canavar bir Usopp bekliyorum. Hele de Auger Yasoppu öldürürse.

Bir de Usopp saçlari söyle yapti mi tamam :)

Saçları açar zaten. Dağıtır kendini babasının ölümünden sonra :D

Van Augur'da öyle bir potansiyel gördüm ben. Öldürme potansiyeli yani. Ace'le karşılaştıklarında kendini tutamayıp Ace'e ateş etmişti. Ayrıca kendi halindeki martıları bile vurmuştu. Vahşilik var o adamda. Zoan yemiştir muhtemelen. Bir de nişancı olunca Yasopp'u öldürmesi normal ama Usopp da bu klişe senaryonun içine dahil olursa Mihawk, Shanks derken işin iyice moku çıkar gibime geliyor.

Sapan cidden sıkıcı. Ot böcek fırlatmasın artık yeter yahu. Bir botanikçi kadar bilgisi var keskin nişancının. Ne alaka. Al silahı kurşunu sık işte :)

@Densetsu no Samurai
Meyve yediğini sanmam ama sağlam K.haki cikacaktir. Marti olayi olsun, Silahlarin içine ateş etmek olsun adam değisik bir tip. B. Haki cikar mi diye merak ediyorum.
Usopp da acti K.haki fakat daha yeni fazla bir sey yapamaz. Belki Yonkou ile olacak bir vs de kullanabilir ama cok fazla sey de beklememek lazim.
Yav adam mucit gibi birsey bir de al kötü bir silah ama silah olsun, sürekli geliştir bir seyler ekle ama sapani birak artik. Yakinda yonkou inecek hala sapan :/
Bu arada tayfada haki kullanici sayisi 4' e çikti.
Yeni kullanicilar bekliyoruz artik. :)

Herkes hayaline ulaşır. Luffy'nin KK'lik yolundaki son engeli Teach olur. Zoro Shiryuu'yu yerken son savaşta bir amiral alabilir. Tayfadaki herkes haki açar.

Usopp Auger'ı alır da bence Yasopp Auger'ı zil takar oynatır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık