Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sizce One Piece Bozdu mu?

One Piece bozdu mu?

• Kullanılan toplam oy
    90
-İlk kez tayfada ayrılık ve hatta Luffy ile vs atılmasını görmemiz
- Buster call
- dünya hükümetinin ilk kez ele alınması hatta dünya hükümetine karşı savaşılması
- Going merry’e veda ve Yeni gemi
- Usopp’un Sogeking olarak geri dönüşü
- g2 g3
- diable jambe
- asura
-Jaguar d saul ve onun fedakarlığı
-Luffy’nin dedesi ve babasını öğrenmemiz
- Coby ve Helmeppo’yu tekrar görmemiz
- hepsinin aranıyor posterinin çıkması
- İlk kez antik silahlardan bahsedilmesi
-ohara
- şeytan meyveleri hakkında bilgiler

Bunlar sırf aklıma gelenler . Daha ne istersin :( Hem duygu olarak hem de unsurlar olarak dolu doluydu.
Söylediğin şeyleri sana attığım cevap da özetledim zaten. Bu saydığım şeylerden sadece Luffy power upları her arc olabilecek şeyler, o bile her arc olursa anlamını yitirir. Her öykünün bazı pikt noktaları olur. Bu da kurgunun kalitesindem çok kendisiyle ilgilidir.

Hayır ben 2 yonko çizdi adam yine de yaranamıyor manasında dememiştim . Yıllardır beklenen zirve korsanlardan hemde ikisini bir arc’a koyup nasıl bu kadar kötü iş çıkarıyor demek istedim.
açık ve net beceremedi. BM kaido'yu arayıp luffy'İ istedi. Kaido gelirsen öldürürüm seni dedi. BM geldi, king komple hepsini tekleyip aşağı gönderdi. Sonra Queen Bm'yi yakalayıp huzura getirdi. Kaido infaz etmek yerine salıp müttefik oldu. Burada senaryo çok göze batıyor. Daha önce yonkoulara zarar veremeyen tipler şimdi iki yonkouya karşı savaşıyor bir tek içten patlamalı haki öğrendi onu da luffy öğrendi sadece. Bir de meşhur enma var. Ben böyle bir senaryo okumaktansa wci'dan itibaren yonkoulara karşı dövüş görmek isterdim. Gerekirse Croco gibi önce bir iki sefer yenilsinler. Hatta Dressrosa da fuji ile savaşıp önce amiral sonra yonkoulara gelebilirlerdi kata vssi araya sokulmadan. Dof Fuji BM Kaido şeklinde gitse dövüşler kimse bozulmazdı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık