Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sizce Oda Başarabilir mi?

meyve değişikliği sonrası zaten batırdı. bundan sonra ne açıkladığının pek bir önemi yok. büyük okuyucu kaybetti diye düşünüyorum.

Oda'da bitiricilik, cesaret ve tutarlılık yok. Zaten olsaydı bu shounen'in üstüne bir shounen büyük ihtimalle bir daha gelmezdi. Sonu da rezalet bitecek.

Eğer kastedilen şey her şeye bir açıklama getirmek ise, bunu başarır bu çok basit.

Ancak bunu, üzerine yatmadan, retconlara sebep olmadan, tatmin ederek,makatından element uydurmadan, hikayenin geneliyle tutarlı ve herkesin kabul edebileceği bir şekilde yapabilir mi ? Yapamaz.

Örnek ; Rocks açılımı, Oden safsatası, Vegapunk'ın 1 panelde üstün körü anlattığı şeytan meyvesi olayı...

Yani, hepsine bir kılıf bulur. Bunda sıkıntı yok, ancak temiz işçilik imkansız. O iş, işten geçti zaten.
şeytan meyvesi olayı neydi la? Hiç hatırlamıom.
Büyük gizemleri ( d. idaresi, Tanrı vadisi vs. ) halleder ama daha küçük çapta bıraktığı boşluklar öyle kalır gibime geliyor. He açıklamalar ne kadar tatmin edici olur orası allaha emanet. Nika, Vegapunk vs. gördükten sonra ben pek aşırı bir şey beklemiyorum. Tek isteğim varsa Tanrı Vadisinin güzel olması.

Kendi işini gittikçe zorlaştırdı altından düzgün bir şekilde kalkabileceğini pek sanmıyorum.

Naruto ya rahmet okutacak. 3 büyüklerin hepsi batırmış olarak tarihe geçecek. Hunter bitmeyeceği için asla batıramayacak. Senor pink manyak ötesi geçmiş çizdi, hepimiz hasta olduk ama ne gereği vardı, vaktinde çizdiği bu tarz gereksiz şeyler yüzünden vakit kaybetti. Şimdi oldu bitti olacak. Akıllandı mı dersen aynı devam edecektir. Önemli şeyler offpanel 2 sayfa, önemsiz şeyler 2 bölüm çizer. Son savaşta tüm karakterlerin birbirine bakışını çizse 5 bölümü geçer.

Bu kadar karakter varken Oda'nın başarılı olma ihtimali yok bence. Seri sonunda işlenmemiş bir sürü karakter olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık