Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sizce Anime mi Manga mı?

Anime mi Manga mı?

• Kullanılan toplam oy
    73
Peki her ikisi de diyenler başlayacağınız seriye manga ile mi yoksa anime ile mi başlarsınız en başta? :)
Eğer animesi daha güzelse Animeden. Tabi Manga'ya bağlı kalıp kalmama durumları da önemli. Mesela Toriko'ya başladığımda Animesinden başlamıştım. Ama sonra nasıl bir hataya düştüğünü farkettim. Animeyi bırakıp Manga'dan devam ettim. O yüzden duruma göre.

İkisi de güzel. Bleach hariç mangasının da animesinin de %95'i filler.
Bleachin 170 küsür bölümü filler. Naruto shippuudenin de 203 mü ne. Ama mesele bu değil. Ana hikaye adam gibi yapıldıktan sonra fillerlar göze batmıyor. Bleach in fillerları iyidir mesela.

Ana konuya gelirsek normalde manga öndedir ama ben okuyarak o hissiyatı alamıyorum. Enies Lobby marineford thriller bark sabondy arclarını animeden defalarca izlememe rağmen, bir kez olsun mangadan açıp bakmışlığım olmamıştır.

Bleachin 170 küsür bölümü filler. Naruto shippuudenin de 203 mü ne. Ama mesele bu değil. Ana hikaye adam gibi yapıldıktan sonra fillerlar göze batmıyor. Bleach in fillerları iyidir mesela.

Ana konuya gelirsek normalde manga öndedir ama ben okuyarak o hissiyatı alamıyorum. Enies Lobby marineford thriller bark sabondy arclarını animeden defalarca izlememe rağmen, bir kez olsun mangadan açıp bakmışlığım olmamıştır.
Yok artık 200 bölüm filler mı olur ya :eek: Arkadaş serinin 3'te biri filler'sa ben o işte yokum :D Bi de daha geçen arkadaş Naruto'nun animesini övdü baya.

OP'un filleri çok iyi bence.

Bi serinin mangasını seversem animesini aramam. Fakat bi serinin animesini seversem mangasına kesin bakarım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık