Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sıradaki Haki Kullanıcısı

Sıradaki haki kullanıcısı kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    200
Sıradaki arc Wano kılıç ustalarının memleketi eğer Brook bu arc dövüşecekse kesinlikle ona zırh hakisi şart onun için Brookta çıkar diyorum

Franky'nin metal parçalarına basar en basit şekilde. Kılıca koka basmaktan bi farkı yok çünkü Franky'e basmanın da. He elleri illa temas içinde kılıçlarla diyecek olursan, ağzına aldığı kılıç da kokalı olmasına rağmen ağzında koka yok Zoro'nun. Zaten illa temas olması gerekse kokalı mermi, ok vb. saldırılar olmazdı. Örnekleri neler bunların ? Kuja kabilesi okları ve Vergo'nun borudan Smoker'a üflediği mermimsi şey.

Wapometali Kompakt boyutlara getirmek bile bişey ya. Franky Shogun parçalarını kompakt boyutlara indirse Franky heryerde kullanabilir mesela en basitinden. Çıkarır cebinden 2 tane Raid Suit boyutunda teneke, hop Franky Shogun. Deşer ortalığı.
Aynen olabilir. Bakalım artık kendi mi açacak Zoro mu yardım edecek göreceğiz. Ama hala açmasından yanayım.

Of işte o çok iyi olurdu. Hep de istemişimdir öyle bir şey yapmasını. Franky Shogun çok güçlü bir silah ama sürekli gemiden çıkarmak zorunda kalıyordu. Eğer böyle yaparsa sürekli görürüz Franky Shogun'u. Harika olur gerçekten.

Franky açar muhtemelen, Punk Hazard da Zoro, Sanji ve Luffy'nin haki kullanmalarına baya özendi, bende öğrenmek istiyorum tarzı bişey dedi hatta.
Artık tüm tayfa haki kullanmadan sınırlarına kadar güçlendi, Jimbei'nin elini taşın altına koyup herkese öğretmesi lazım artık.
Yoksa başka türlü ilerleyemeyecekler, hala çocuk gibiler ya!

Hepsinde haki olması şart, hele ki b.haki hepsinde mecburi.

Yeni dünya, yonkou tayfası ve sonunda KK tayfası olacak yani.

Şıklardan Franky dedim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık