Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sıradaki Haki Kullanıcısı

Sıradaki haki kullanıcısı kim olacak?

• Kullanılan toplam oy
    199
Bir tane seçmemiz gercekten cok sacma. Bu adamlar kk tayfası olacak, 4 kisisi zaten canavar gibiyken odanin bunlari haki fakiri yapmasini gercekten anlamiyorum. Hele ki dragon un yaninda kalan robin, 88 yasindaki brook gibi elemanlari hic anlayamiyorum. Umarım bir sonraki arc hepsinde gozukur. Kendimce istesigim turler sunlar
Nami: gözlem
Brook: gözlem + zırhlanma
Franky: zırhlanma
Chopper: zırhlanma
Robin: zırhlanma + gözlem.

Havasında haki bulunan Wano'da haki öğrenemezse bu beceriksizler Luffy tayfayı dağıtıp köyüne dönsün.

Brook veya Franky'den ümitliyim. Franky diyeyim.

Üye silindi 6810

Brook'dan bekliyorum ama robin, nami, chopper den birindede çıkabilir. franky hakiyle filan uğraşmaz teknoloji adamına haki ters :D

Haki kullanmayan tayfa üyeleri arasında en fazla saf güce sahip olan Chopper.Bu yüzden ilerleyen bölümlerde silahlanma hakisi açması olası.Olurda Chopper olmazsa tayfadan sıradaki haki kullanıcısı Franky veya Robin olabilir.

Franky ve Chopper'dan şu anlık bir şey beklemiyorum, Franky böyle de iyi ve yeterli şimdilik zaten. Brook bir şeyler açacak gibi ama açmayacak da gibi, kemik sonuçta. Nami'den bir k. haki gelir ama kesin. Robin de onunla yakın zamanda b. haki açar gibime geliyor, emin değilim.

tayfada haki bilenlerin, en azından haki temellerini tayfaya anlatması iyi olurdu. ama şöyle eski günlerdeki gibi huzurlu, boş bir seyahatleri yok ki. gerçi olsa da, şebeklik yapar, balık tutar, huzur patlaması yaşarlar. özledim o günleri de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık