Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Joker güzel olmuş. Gerilim tadı güzel. Oyunculuk muazzam

Lakin Jokere çok hak veriyorsun. Sıkıntı mı bilmiyorum.

18 yaş sınırı varmış herhalde. Daha iyi.

MuzluYulafEzmesi

Joker Batman için güzel bir orijin yarattı ama sorun var biraz . Joker yaşlı , Bruce Batman olduğu zaman Joker çok çok yaşlı olacak . Bu kadar sevilen bir Harley Quinn'i bu evrene dahil edemeyecek olmaları da üzücü . Devamı gelmez bence . Joaquin Oscar almazsa ayıp olur . Ama film için aynı şeyi söylemek zor .

Evet, sıkıntı. Joker karakterinin olayı bir amaç doğrultusunda kötülük yapmıyor olması. Yani sırf canı istiyor diye insan öldüren manyağın tekidir aslında. Hiçbir motivasyonu yoktur. Film bu yönden biraz hatalı.

Onu ben de fark ettim hatta senaristlerin Joker'in haklı bulunmaması için uğraştığını da fark ettim. Her olay için Joker'e bir sebep sunmadılar mesela ve akıl hastalığı verildi ki Joker normal sağlıklı bir insandan çıkmış olmasın diye gibi gibi şeyler ama bunlara rağmen insanlar(hele ki gençler) Joker'e karşı zaten sempati olmuş bir şekilde filme gittiği için ve karaktere olan sevgilerinden ve saygılarından dolayı izleyicilerin günlük hayatlarındaki sorunlarından ötürü Joker'i idol olarak görebiliyorlar. Ve bu çok tehlikeli bir şey. Belki sırf bu yüzden +18 yapmış olabilirler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık