Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Ekim ayında çıkacak Joker filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence çok iyi bir iş geliyor. Çoğu kişi Joker'ı, Joker yapan şeyin gizemli olması olduğunu ve böyle kimliği bilinen biri ile yola çıkılması konusunda hata yapıldığını düşünüyor. Ancak ben buna katılmıyorum. Joker'ı, Joker yapan şey kimliğinin bilinmemesi değil, eylemlerinin arkasında harhangi bir motivasyon olmamasıdır. Kara Şövalye filminde Alfred, Joker hakkındaki en iyi tanımı yapıyor. Hatırladığım kadarıyla diyaloğu buraya yazayım.

Bruce: Suçlular karmaşık değildir.
Alfred: Yıllar önce Burma'da asker olarak bulunuyordum. Yetkililere rüşvet olarak gidecek değerli taşlar bir haydut tarafından çalınmıştı. Bizi haydutu bulmak için görevlendirdiler. Altı ay boyunca araştırma yaptık, ancak değerli taş satmaya çalışan kimseyi bulamadık. Sonra bir gün, bir köydeki çocukların ceviz büyüklüğünde yakutlar ile oynadığını gördük. Haydut çaldığı taşları sağa sola atıyormuş. Bunun iyi bir sportif faaliyet olduğunu düşünüyormuş. Böyle adamlar ile pazarlık edemezsiniz, onları korkutamazsınız ya da bir şeye zorlayamazsınız. Böyle adamlar sadece dünyanın yanıp kül oluşunu izlemek isterler.

Fragmandan ben tam olarak böyle bir Joker tadı aldım. Phoenix'in nasıl bir oyuncu olduğunu da herkes biliyor zaten. Adam fragmanın birinci dakikasında öyle bir "What?" demiş ki, duyunca bile akıl sağlığının yerinde olmadığı anlaşılıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık