Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Voldemort'un bi zayıflığı var oda ölüm. Voldermort'un böcürtü yani en kortuğu şey, kendi cesedi. Ölmekten çok korkuyor. Bu nedenle 7 tane hortkuluk yapıyor ve bu hortkulukların yapımısı sırasında ''yamyamlık yaptı'' gibi çılgın teoriler de var. Ruhu bölmek bedeni bozduğu gibi kişiyide tüm ruhu bi arada olduğu zamana kıyasla gücünü zayıflatıyor. Voldinin 7 tane hortkuluğu varken Dumbledore gibi bi adamla kapışıyor gerisini sen düşün. :a:
Dumbledore Hortkulukların hepsi yok edilse bile sihir gücü ve beyni hâlâ yerinde diyor. Gücünü etkilediğini sanmıyorum. Asıl önemli parça benliğini oluşturan parça. Yani 13 yıl boyunca sürgünde yaşayan parça.

1)Gryffindor
2)Slytherin
3)Ravenclaw
4)Hufflepuff
Güçlerini görmedik ama şahsi fikrim bu şekilde :D Gryffindor ve Slytherin'i Dumbledore ile Grindelwald'a benzetiyorum. Arkadaşken yolları ayrılmış iki kişi. Güçlerinin birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum ama Gryffindor birazcık daha güçlü diye düşünüyorum.
Slytherin abrakadabra büyüsünü bulmuyor mu? 1. sıraya onu da alabiliriz ama o daha çok kötü taraf diye belki, 2 yakışıyor gerçi bende 2. adamları severim. listen güzel olmuş.
İlk 10 listeye de bende öyle derdim. Tom da 1. olacak potansiyel vardı ama.
Malfoy'a melez prens zamanlarında üzülmeye başlamıştım. Aile olayları büyücülerde zor hele de soylu oldu mu...

Emma Watson değil senaryo değiştirdi Hermione yi.

Belatrix in listeye girme hakkı var mı bilemiyorum :/ Girecekse o aileden Sirius girsin.

Voldi de 1. dir net.
Tom 1 olabilirdi ama seçilmiş çocuğa taktı, kendi kendini bitirdi. Sirius iyi karizma hoş ama o kadar güçlü değil be. Belatrix güçlü ama tam manyak, çok dengesiz.

Bende aşağı yukarı bunları yazardım sanırım.Dumbledore güçlü ama asanın etkisi de var.Voldemort o asayı alsa yardırırdı herhalde net olarak geçerdi.Voldemort ölmediği için dövüşlerinden sonuç çıkmaz kafa kafaya o ikisinin gücü.

Bu arada Bellatrix baya baya neredeyse sağ kol olacak kadar güçlü Snape'ten aşağı değildir.
Asa çok önemli ya ama Zümrüdü anka da Kingsley mi diyordu, o salak kadına Dumbledore gerçekten bambaşka seviyede. Hayran olmamak elde değil.

Dumbledore'un gücünden şüphem yok zaten. Adam Mürver asalı Grindewald'ı dağıtıyor. Biraz Voldi fanlığı var bende :D
Bir de Voldi'nin düzelmesinin bir yolu vardı galiba. Çok derin bir pişmanlık hissetseydi ruhu yeniden bir araya gelebilirdi. Tabi Voldi'nin böyle bir girişimde bulunacağını hiç sanmıyorum :D Kitaptaki hâli çok korkunçtu filmlerde iyi yansıtamadılar. Nerde kırmızı gözlü, içe işleyen tiz sesli Voldemort :(

Bir de Voldi'nin düzelmesinin bir yolu vardı galiba. Çok derin bir pişmanlık hissetseydi ruhu yeniden bir araya gelebilirdi. Tabi Voldi'nin böyle bir girişimde bulunacağını hiç sanmıyorum :D Kitaptaki hâli çok korkunçtu filmlerde iyi yansıtamadılar. Nerde kırmızı gözlü, içe işleyen tiz sesli Voldemort :(
Evet horkuluk yaparken öldürdüğü insanlar için ağır pişman olsaydı öyle olucaktı. Herif ailesini katlediyor ne pişmalığı :(

Slytherin abrakadabra büyüsünü bulmuyor mu? 1. sıraya onu da alabiliriz ama o daha çok kötü taraf diye belki, 2 yakışıyor gerçi bende 2. adamları severim. listen güzel olmuş.
İlk 10 listeye de bende öyle derdim. Tom da 1. olacak potansiyel vardı ama.

Tom 1 olabilirdi ama seçilmiş çocuğa taktı, kendi kendini bitirdi. Sirius iyi karizma hoş ama o kadar güçlü değil be. Belatrix güçlü ama tam manyak, çok dengesiz.

Asa çok önemli ya ama Zümrüdü anka da Kingsley mi diyordu, o salak kadına Dumbledore gerçekten bambaşka seviyede. Hayran olmamak elde değil.
Bence Belatrix biraz çılgın olduğu için güçlü sanılıyor, neyse :D

Tüm seriyi okuyasım var hazır boş vaktim varken :D

Evet horkuluk yaparken öldürdüğü insanlar için ağır pişman olsaydı öyle olucaktı. Herif ailesini katlediyor ne pişmalığı :(
Adam birine kafayı takmasın illaki öldürecek :D
@Daredewill Kingsley, bakan bey Dumbledore'un yaptıklarına katılmıyor olabilirsiniz ama stil sahibi olduğunu inkar edemezsiniz gibi bir şey diyor. Tek büyüyle ortalığı dağıtıyor. Dumbledore ve Grindelwald'un düellosunda merak ediyorum. Muazzam bir düello olmuştur.

Adam birine kafayı takmasın illaki öldürecek :D
@Daredewill Kingsley, bakan bey Dumbledore'un yaptıklarına katılmıyor olabilirsiniz ama stil sahibi olduğunu inkar edemezsiniz gibi bir şey diyor. Tek büyüyle ortalığı dağıtıyor. Dumbledore ve Grindelwald'un düellosunda merak ediyorum. Muazzam bir düello olmuştur.
Aynen öyle bir şey diyordu. Krum zaten baya çekiniyordu. Dumbledore sayesinde siz rahatsınız diye sitem etmişti. Adam efsane ama Fantastik canavarlar beklediğim gibi olmadı.

Şu şeyi herkes izlemiştir ama atalım.

Bence Belatrix biraz çılgın olduğu için güçlü sanılıyor, neyse :D

Tüm seriyi okuyasım var hazır boş vaktim varken :D
İlk kitaplar zaten vermiştir ama elimde hiçbir kitabı kalmamış be. Melez prens okuyacaktım bu gün gaza gelmiştim. Kime verdiysem ya da kim çaldıysa.:D

Çılgınsa ve üstelik kadınsa korkacaksın.:D

Aynen öyle bir şey diyordu. Krum zaten baya çekiniyordu. Dumbledore sayesinde siz rahatsınız diye sitem etmişti. Adam efsane ama Fantastik canavarlar beklediğim gibi olmadı.

Şu şeyi herkes izlemiştir ama atalım.

İlk kitaplar zaten vermiştir ama elimde hiçbir kitabı kalmamış be. Melez prens okuyacaktım bu gün gaza gelmiştim. Kime verdiysem ya da kim çaldıysa.:D

Çılgınsa ve üstelik kadınsa korkacaksın.:D
Krum, Dumbledore olduğu için Grindelwald'ın İngiltere'de çok etkili olmadığını söylüyordu :D Hangi taşı kaldırsak Dumbledore çıkıyor altından :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık