Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Adamım Snape ya, helal olsun 4 vs 1 yaptı. Kadında çirkef, değer bilmiyor, gözüyle gördü birde.
Teke tek hepsini harcasa da normalde bu kadar değil.Yine de izlemesi zevkli güzel olmuş. :D

Olgun hali ama baya güçlü ne yapar kestirmek zor.Direk adam kesen büyüsü var Harry kullanmıştı bir kere.Zihnebend lanet durdurma falan adam baya aşmış.Snape olmasa Dumbledore kısa süre içinde ölürdü dayanamazdı bile.

Teke tek hepsini harcasa da normalde bu kadar değil.Yine de izlemesi zevkli güzel olmuş. :D

Olgun hali ama baya güçlü ne yapar kestirmek zor.Direk adam kesen büyüsü var Harry kullanmıştı bir kere.Zihnebend lanet durdurma falan adam baya aşmış.Snape olmasa Dumbledore kısa süre içinde ölürdü dayanamazdı bile.
Sectumsempra dediğin lanet. Kendi icadı. Adamda ne desen var. Uçuyor daha ne olsun :D

Ben baya beğendim. Melez prens de zaten harry bunun sayesinde beleşten yapıyordu her şeyi, ayar olmuştum.

Dumbledore çok pisi pisine gitti ya, onun ölümünün daha başka olmasını isterdim.
Hermione sınavım çok kötü geçti deyip 90-100 alan öğrenci :( En sevmediğim öğrenci tipi :(
Son kitapta Charity Burbage Snape'ten yardım isterken içim acıdı be :(
Aynen 90 alıp ağlayan tiplerden, tek ikilemde bırakan yanı Emma Watson.:D

Ben baya beğendim. Melez prens de zaten harry bunun sayesinde beleşten yapıyordu her şeyi, ayar olmuştum.

Dumbledore çok pisi pisine gitti ya, onun ölümünün daha başka olmasını isterdim.

Şöyle Voldemort ile düello edip ölseydi daha güzel olurdu.
Aklıma bir şey geldi 5. kitabın sonunda Dumbledore Voldemort'u öldürseydi daha iyi olmaz mıydı. Hortkulukları daha çabuk yok ederdi.

Zaten ölecekti böyle olması daha iyi oldu.Snape güvenilirliğini arttırdı Voldemort tamamen kanmış oldu.

Şöyle Voldemort ile düello edip ölseydi daha güzel olurdu.
Aklıma bir şey geldi 5. kitabın sonunda Dumbledore Voldemort'u öldürseydi daha iyi olmaz mıydı. Hortkulukları daha çabuk yok ederdi.
Öyle olmazdı ya ama Zümrüdü Anka'nın sonunda ne güzel kapışmışlardı. Ama Dumbledore 3 vs 1 yapsa fena olmazdı. Orada Dumbledore ölse daha iyi olmaz mıydı ya da ağır yara falan alsaydı. Hortkuluk yok edeceğim diye gitti böyle.

Öyle olmazdı ya ama Zümrüdü Anka'nın sonunda ne güzel kapışmışlardı. Ama Dumbledore 3 vs 1 yapsa fena olmazdı. Orada Dumbledore ölse daha iyi olmaz mıydı ya da ağır yara falan alsaydı. Hortkuluk yok edeceğim diye gitti böyle.

Dumbledore'un karşısına çıkabilecek adam yok demek ki :D Voldemort 3 vs 1 (Kingsley, McGonnagall, Slughorn) yaptıysa Dumbledore hayli hayli yapardı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık