Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

@kadir t. @Monkey D. Dragon Oynayan adam çok iyi oyuncu bence oyunculuktan değildir, Heath Ledger'dan daha kötü oynamamıştır yani, eski Joker'i ( Tdk ) beğenmeyen yoktu çünkü daha önce tv de Joker görmemişlerdi ve Heath Ledger gerçekten çok iyiydi. Bu filmde de Jared Leto'nun kötü olduğunu ya da Joker'in dandik olduğunu düşünmüyorum, insanlar ilk defa gördükleri eski Joker'i çok beğendiler ve burada da aynısını görmek istediler, ondan farklı bir Joker görünce de iyi olsa bile hayal kırıklığına uğradıkları için beğenmediler. Beklenti meselesi :/

Hani TDK'da Jared Leto'nun Joker'i olsaydı, Suicide S.'da Heath Ledger olsaydı bu sefer herkes Jared Leto'yu beğenip Heath Ledger'da bölünecekti bence.

Son düzenleme:
Bu filmde Joker 4-5 dakika bulunuyor ve film Joker uzerine kurulu degil. Kiyas yapmamak gerek ama yapacaklar icin bile ne Joker'e yeterli dakika var ne de filmde Joker uzerine bir yogunluk var.

Suicide Squad ı yeni izledim ve yorumum ve isteğim şu : Abi/Abla senaryo yazarken nolursun mantık çerçevesinde indiremeyeceğin kötü karakter yaratma ya. Zor bişey değil ya uğraşabileceğin güçler ver. Bldiğin trollendik.

Filmin son 20 dk falan (Harley'in modu düştükten sonra ) çıkarırsak eğlenceli bir filmdi :D

@kadir t. @Monkey D. Dragon Oynayan adam çok iyi oyuncu bence oyunculuktan değildir, Heath Ledger'dan daha kötü oynamamıştır yani, eski Joker'i ( Tdk ) beğenmeyen yoktu çünkü daha önce tv de Joker görmemişlerdi ve Heath Ledger gerçekten çok iyiydi. Bu filmde de Jared Leto'nun kötü olduğunu ya da Joker'in dandik olduğunu düşünmüyorum, insanlar ilk defa gördükleri eski Joker'i çok beğendiler ve burada da aynısını görmek istediler, ondan farklı bir Joker görünce de iyi olsa bile hayal kırıklığına uğradıkları için beğenmediler. Beklenti meselesi :/

Hani TDK'da Jared Leto'nun Joker'i olsaydı, Suicide S.'da Heath Ledger olsaydı bu sefer herkes Jared Leto'yu beğenip Heath Ledger'da bölünecekti bence.
Doğrusu pek katılmıyorum buna. Suicede Squad izlemedim ama Heath Legder Jokerinden önce Tim Burton Jokeri vardı. O Joker performansı da bayağı beğeniliyordu, hatta yeni Joker kim olursa olsun gölgesinde kalır yorumları had safhadaydı. Ama sonuç? Ezici galibiyet

Şahsen ben burada oyuncudan daha ziyade varsa tiplemede sorun olacağı düşüncesindeyim.

Suicede Squata gidenlerden çizgi roman takipçisi varsa eğer Harley Quinn ile Joker'ın geçmişi filmde ki gibi mi çizgi romanda da bilen biraz özelden veya burdan beni aydınlatabilir mi açıkçası geçmişleri beni tamin etmedi de filmde.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık