Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

@Gutts
Birkaç yerde denk geldim Clark'ın annem yerine Martha demesinin çok zorlama olduğunu düşünüyorlardı.O konuda haklı olabilirler de nedense beni acayip etkiledi o sahne yani Ben Afleck'in annesini öldürseler o kadar gerçekçi rol yapamazdı dedim kendi kendime ama tabi kişiden kişiye göre değişir.Ayrıca çoğu Batman filmlerini izlemiş Gotham'ı da güncel takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim ki Thomas ve Martha Wayne'in ölümlerini en iyi işleyen de buydu.Ama dediğim gibi ben film eleştirmeni değilim bu sadece benim fikrim.

@Gutts
Birkaç yerde denk geldim Clark'ın annem yerine Martha demesinin çok zorlama olduğunu düşünüyorlardı.O konuda haklı olabilirler de nedense beni acayip etkiledi o sahne yani Ben Afleck'in annesini öldürseler o kadar gerçekçi rol yapamazdı dedim kendi kendime ama tabi kişiden kişiye göre değişir.Ayrıca çoğu Batman filmlerini izlemiş Gotham'ı da güncel takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim ki Thomas ve Martha Wayne'in ölümlerini en iyi işleyen de buydu.Ama dediğim gibi ben film eleştirmeni değilim bu sadece benim fikrim.
O konuda sana katılıyorum genel olarak filmin en iyi tarafı Batman'in işlenmesiydi zaten.

Ben mi yanlış gördüm yoksa Apocaliypse'nin orjin hikayesinin içine mi ettiler :D
O ne ya adamı çakma piramidin içine koyup mavi ışıkla süsleyince apocaliypse oldu ehehh :D
[ Ruhu felan deseler belki kurtarırlar ama ] Bence olmamış :artiz:

diyorsun Agem Batmun :D
Yok ya Chris manyak oyuncu ama bat-man'a benzemiyordu.
Buradaki Bat-man olmuş [ yada DarkNight diyelim :D ]
Batman'in çizgi romanını okumadığımdan belki bana öyle gelmiş olabilir, filmlerden yola çıkarak Batman eskisi gibi estetik ve görüntü olarak iyi olmamış diyorum. :)
Batman v Superman'i 2 kere sinemada izledim aynı zamanda 7-8 kere de ''Martha'' sahnesini internetten izledim.Bir duygu ancak bu kadar yansıtılabilir.Tüylerim diken diken oluyor her defasında.Sırf o ''Why did you say that name!'' repliği için bile çok iyi filmdi diyebilirim.
O sahnede az daha gülecektim, sen her şeyi göze al ama Suğerman Martha desin ve sen geri çekil. :D
Olması gereken zırh bu zaten.O zırha bale gitmezdi.Oyuncu çuk oturmuş.
Bale'e zaten bu sırh gitmezdi, Başe'in kendi zırhı çok iyiydi. Dövüş sahnesinde kullanılan zırh dışında diğer zırhlar hiç iyi olmamış. Kaba duruyordu nedense. :D

Batman'in çizgi romanını okumadığımdan belki bana öyle gelmiş olabilir, filmlerden yola çıkarak Batman eskisi gibi estetik ve görüntü olarak iyi olmamış diyorum. :)
DarkNight Returs diye sanırım 2 parti Animasyonu var izle zaten eski batmana bakmazsın :D
Afleck'i diğer batmanler ile kıyaslayınca Hulk gibi kalıyor :D

@Lord Shohei
Herhalde bir tek ben etkileyici bulmuşum o sahneyi şimdi farkettim :)
:( Salonda benim dışımda başkaları da hafifçe gülümsedi ama sonuçta film bu, herkesi farklı şekilde etkiler çok normal. :)
DarkNight Returs diye sanırım 2 parti Animasyonu var izle zaten eski batmana bakmazsın :D
Afleck'i diğer batmanler ile kıyaslayınca Hulk gibi kalıyor :D
Kelimeyi ağzımdan aldım, dediğin gibi Batman gerçekten de hulk gibi duruyor.:D
Kısa boylu ve kilolu olması da zırhı iyi göstermemiş hatta filmden çıktığımızda Afleck kısa boylu ve kilolu olduğu için zırh oturmamış, uzun boylu olsa zırh daha güzel dururdu dedik.

:( Salonda benim dışımda başkaları da hafifçe gülümsedi ama sonuçta film bu, herkesi farklı şekilde etkiler çok normal. :)

Kelimeyi ağzımdan aldım, dediğin gibi Batman gerçekten de hulk gibi duruyor.:D
Kısa boylu ve kilolu olması da zırhı iyi göstermemiş hatta filmden çıktığımızda Afleck kısa boylu ve kilolu olduğu için zırh oturmamış, uzun boylu olsa zırh daha güzel dururdu dedik.
Ben Affleck 1.92 boyunda:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık