Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Ace babasını WB olarak seçmiş ve Rayleigh de bu karara saygı göstermiştir. MF'ye gelse WB'ye en büyük hakareti etmiş olurdu.

Ya biraz garip karşılayabilirsin ama ben şuan bu Teach'i gura gura'nın da etkisiyle Teach>Yonkou All olarak goruyorum :D Gura Gura bile tek basina adamin seviyesini ucaracak bir seviyede + karanlik meyvesinin de gizemli ve bana gore haks olmasi. 2 yilda Teach sence o meyveyi Wb gibi kullanamaz mi?

Eger Teach gibi goruyorsan yine de alma sansi var gibi geliyor bana :D
Estağfurullah niye garip karşılıyım.Ben sadece şu anki Teach'in diğer yonkolardan zayıf olduğunu düşünüyorum.Teach'in dikkatsizlik ve savunma konusunda açığının olduğunu düşünüyorum ayrıca.

Şu kadar tanımdan sonra bana göre en azından yonko aşağısı kurtarmaz...
Yonko seviyesi o kadar basit bir şey değil. Bir tayfada iki tane yonko seviyesi ya da üstü adam olacağını sanmıyorum. Buna tek istisna Şebek'in kurduğu oluşum olabilirdi ki o da normal bir tayfa değil. Ray-san müthiş klas adamdır ama zirvesinin dahi Akainu'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum mesela. Bu seride amiral seviyesini görmek sabaha kadar övülmen için yeterli sebeptir zaten

Yonko seviyesi o kadar basit bir şey değil. Bir tayfada iki tane yonko seviyesi ya da üstü adam olacağını sanmıyorum. Buna tek istisna Şebek'in kurduğu oluşum olabilirdi ki o da normal bir tayfa değil. Ray-san müthiş klas adamdır ama zirvesinin dahi Akainu'dan güçlü olduğunu düşünmüyorum mesela. Bu seride amiral seviyesini görmek sabaha kadar övülmen için yeterli sebeptir zaten
katılıyorum ray o seviyede olsaydı garpla birlikte dalınmazdı xebece

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık