Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Abartılmış bir balondur. Tabi bunu derken son halinden bahsediyorum, gerek kılıç koklayanlar gerekse eski toprak severler tarafından şişiriliyor.

Rayleigh çok güçlü bir karakterdir yaşlı hali de güçlü sayılır fakat karakterleri zorla yonko seviyesine çıkarma girişiminde bulunanların kurbanı diye düşünüyorum.

Abartılmış bir balondur. Tabi bunu derken son halinden bahsediyorum, gerek kılıç koklayanlar gerekse eski toprak severler tarafından şişiriliyor.
Öyle deme.Kendisine göre genç olsa şak diye önce amirale,sonra bir şak diye de Kumaya çakarak saf dışı bırakabileceğini söyledi.Çünkü kendisi bilirkişi.Kılıcını çekmeden karşısındakinin gücünü anlayangillerden.

Yonko değildir bu adam bence. Amiral-Yonko arasındaki ince olduğunu düşündüğüm çizgidedir. Serinin genel özelliği şu ki az ya da çok kaptanın sağ koluna dahi attığı bir fark var.

Ama karizması hiçbir yonkoda yok, Shanks hariç.

Çok rahat amiral kesek adamken oda kizaruyu telef etmemek için kestirmemiştir.
Normalde adamda mantra var geleceği görüyor daha kizaru saldırmadan nereye vuracağını filan görüp karşı atakla katakuri gibi kizaruyu rahat kesmesi gerekirdi kesecek silahlanma hakisi ve kralın hakisine de sahip bu adam.
Ama oda gitti obi on vs darth vader sahnesini birebir çalarak sadece dandik kılıçları birbirlerine çarptırıp kumanın han solo gibi luke'u eem yani luffy'i kaçırmasını sağladı neyseki sonu obi one gibi olmadı ray'in.
Zaten aynı obi one gibi seçilmiş kişiyi eğiten bilge adam rolünde.
Bu adam seride en önemli hale gelmiş hakinin 3 halinide süper biçimde kullanabiliyor hangi amiral-yonkou(shanks hariç) bu eleman kadar haki kullanabiliyor ,bi bakınca serideki en güçlü eleman roger(darth vader) dan sonraki en güçlü karakter karakral(obi one) ama nedense tek yiyeceğini düşünenler filan var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık