Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Silvers Rayleigh

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 219 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 39 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    258
Sebebi benim diyeceğim şeyle alakalı değildir de muhtelemelen, hiçbir sebebi olmadan (gerçekten hiçbir sebebi yok) babasından nefret eden ve onun en büyük düşmanlarından birine baba diyen birine ben de yardım etmezdim.
Hepten sebebi yok diyemeyiz bence.Babasının şeytan olarak anılması ve Ace'nin çevresindeki insanların ''Şeytanın çocuğu yaşamamalı'' düşünceleri Ace'yi olumsuz etkiledi.Kaldı ki insanlar Roger'dan,onun soyundan geliceklerden nefret ediyor ve dahası böyle birini işkence ederek öldürmeyi düşünecek kadar ileri gidiyorlar.Yani sırf babası yüzünden istenmeyen biri olduğunun farkında.Kaldı ki bunu daha çocukken yaşıyor.Bu bence o kadarda basit bir neden değil.

Zaten Ace'nin son anlarında bile bu travmayı atlatamadığını görüyoruz.Yaşamayı hak ediyor muydum ve beni daima sevdiğiniz için teşekkür ederim sözleri bunu kanıtlıyor.Hayatı boyunca istenmemenin yükünü taşıyor ve yaşamayı hak edip etmediğini merak ediyor.

O yüzden hepten nedensizdi diyemeyiz.Ayrıca düşmana baba demesi de büyük sıkıntı değil.WB'yi tanıyor ve öyle baba diyor.Hemen olan bir şey değil yani o da.

Hepten sebebi yok diyemeyiz bence.Babasının şeytan olarak anılması ve Ace'nin çevresindeki insanların ''Şeytanın çocuğu yaşamamalı'' düşünceleri Ace'yi olumsuz etkiledi.Kaldı ki insanlar Roger'dan,onun soyundan geliceklerden nefret ediyor ve dahası böyle birini işkence ederek öldürmeyi düşünecek kadar ileri gidiyorlar.Yani sırf babası yüzünden istenmeyen biri olduğunun farkında.Kaldı ki bunu daha çocukken yaşıyor.Bu bence o kadarda basit bir neden değil.

Zaten Ace'nin son anlarında bile bu travmayı atlatamadığını görüyoruz.Yaşamayı hak ediyor muydum ve beni daima sevdiğiniz için teşekkür ederim sözleri bunu kanıtlıyor.Hayatı boyunca istenmemenin yükünü taşıyor ve yaşamayı hak edip etmediğini merak ediyor.

O yüzden hepten nedensizdi diyemeyiz.Ayrıca düşmana baba demesi de büyük sıkıntı değil.WB'yi tanıyor ve öyle baba diyor.Hemen olan bir şey değil yani o da.
İnsanlar Beyazsakal'ı da sevmiyorlar. Roger için neler söyleniyorsa aynıları Beyazsakal için de söyleniyor. Hani bu adam ben ne yapıyorum diye hiç mi durup kendini sorgulamamış? Sonlarda Roger'ı seviyor olsa her şeye tamam ama MF'de hala sevmediğini görüyoruz.

İnsanlar Beyazsakal'ı da sevmiyorlar. Roger için neler söyleniyorsa aynıları Beyazsakal için de söyleniyor. Hani bu adam ben ne yapıyorum diye hiç mi durup kendini sorgulamamış? Sonlarda Roger'ı seviyor olsa her şeye tamam ama MF'de hala sevmediğini görüyoruz.
Roger bu konuda 1 tık daha önde gibi ama.Bir de WB'yi tanıdıktan sonra fikri değişmiş olabilir.Roger'ı ise hiç tanımadı.Ha ''Wb'nin iyi biri olduğunu gördükten sonra Roger'da belki öyledir diye hiç mi düşünmemiş'' dersen ona bir şey diyemem.Ace'nin avelliğidir.

Dediğim babasından nefret etme nedeninin çokta boş bi neden olmadığı.

Roger bu konuda 1 tık daha önde gibi ama.Bir de WB'yi tanıdıktan sonra fikri değişmiş olabilir.Roger'ı ise hiç tanımadı.Ha ''Wb'nin iyi biri olduğunu gördükten sonra Roger'da belki öyledir diye hiç mi düşünmemiş'' dersen ona bir şey diyemem.Ace'nin avelliğidir.

Dediğim babasından nefret etme nedeninin çokta boş bi neden olmadığı.
Bak buna hak veriyorum :ehe: Çocuk yaşlarında nefret etmesinin anlamı var (Birçok kişi onun yerine insanlardan nefret ederdi, bu ayrı mesele gerçi) ama 14-15 yaşından sonra hala nefret etmeye devam etmesi dediğin gibi tamamen kendi avelliği. Rayleigh'i de böyle birini kurtarmaması konusunda sebebi olmasa bile suçlayamıyorum.

Neden Kara Kral acaba onu merak edenzi.
Rogera göre daha acımasız olabilir aynı luffy ve zoro gıbı luffy daha guclu fakat zora acımasız . Rogerda luffy gibi biri olabilir makara kikiri ama tabi güçlüdür luffy gibi savaşta psiko oluyordur ama normal de safdır :D Ray de zoro gıbı bir tip tir psikopat biçer döver acımasızdır o yüzden kara kral lakabını almıştır hem güçten hem korsanlar kralının sag kolu olmasın dan hem de acımasız biri olmasından :D

Serinim en karizma adamlarındandır. Kara Kral lakabı da muhteşem uyuyor herife. Bu adamın en old zamanları net amiral üstüdür.

20 oy umarım Ace fanlığındandır.
Yoksa gücün ve karizmanın vücut bulduğu başka bir isim yok seride!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık