Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Dracule Mihawk

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Shanks düello teklif etmiyor orda.
Ben Mihawk'ın abartıldığını düşünenlerdenim. Amiral üstü çıkacağını zannetmiyorum.
Senden böyle bir yorum beklemezdim :(

@Raiden

İşte gerçekçi bir yorum; olması gereken de bu yani.

Şu saatten sonra Mihawk'ın bir amiral etmeyeceğini düşünen var mı bilmiyorum. Varsa da söylesin sonsuza kadar engelliyim :) hadi diyelim ki Mihawk amiral. Ee Rayleigh'in bir amiral karşısındaki durumu belli değil mi ? Ee o zaman sonuç belli değil mi gardaşşşş :bilmem:

@Raiden

Şu saatten sonra Mihawk'ın bir amiral etmeyeceğini düşünen var mı bilmiyorum. Varsa da söylesin sonsuza kadar engelliyim :) hadi diyelim ki Mihawk amiral. Ee Rayleigh'in bir amiral karşısındaki durumu belli değil mi ? Ee o zaman sonuç belli değil mi gardaşşşş :bilmem:
Mihawk denizci olsa en babasından amiral olurdu zaten. Amiralden fazlasını beklemiyorum ama. Zoro'yu zirveye taşıyacak adam Mihawk değil başka birisi olacak bence.

Mihawk denizci olsa en babasından amiral olurdu zaten. Amiralden fazlasını beklemiyorum ama. Zoro'yu zirveye taşıyacak adam Mihawk değil başka birisi olacak bence.
Valla gösterip elletmemek ya da gösterip başka tarafı elletmek Oda'nın işi ama ben DEİKU olan Adamın seviyesini biraz daha iyi bekliyorum. Sonuçta bu adamın geldiği seviye amiralse, seride 5 tane amiral daha var. Beni tatmin etmezdi bu DEİKU seviyesi.

Valla gösterip elletmemek ya da gösterip başka tarafı elletmek Oda'nın işi ama ben DEİKU olan Adamın seviyesini biraz daha iyi bekliyorum. Sonuçta bu adamın geldiği seviye amiralse, seride 5 tane amiral daha var. Beni tatmin etmezdi bu DEİKU seviyesi.
Amiral-Yonkou güç kıyası arasındaki görüş farkından kaynaklanıyor bu biraz da. Benim gibi amiral-Yonkou arası güç farkını fazla görmeyen kişiler için Mihawk'ın amiral olması yeterli geliyor. Amiral demek zaten çok über bir seviye demektir benim gözümde. Sen ne düşünüyorsun bilmiyorum ama yonkou=2 amiral düşüncesine sahipsen, Mihawk'a amiral demem abes gelebilir senin için. :)

@Raiden

Nolur engellema laaa çok umrumuzda yorumların öyle böyle değil.Eşsiz kılıç fetişizmine ihtiyacımız var.:mincika:

Ray-san çok güçlü olmuş yanına Zoro'yu falan verin.

Şu da var. Zoro Mihawk'ı aşacak değil mi? Mihawk'a amiral desek, Zoro da Mihawk'ı, yani amirali aşmış olsa? Zoro olur bize Yonkou. Denklem basit aslında. :/

Diğer yandan Mihawk'a Yonkou diyelim hadi. Zoro Yonkou seviyesini mi aşacak? İmkansız.

@Raiden

Rayleigh istediği kadar yaşlı olsun efsane klasmanında biri. Mihawk değil. Wb yaşlı olmasına rağmen yine de neler yapabiliyor gördük. Aynı şey Rayleigh için de geçerli.

Kaç yıldır eline kılıç almamasına rağmen amirali durdurmuş adam daha ne istiyorsunuz ki?

kör topal

Kara kral eski toprak be. Mihawk alır ama kol bacak verir zorlu bir vs olur hatta aldıktan sonra ölebilir bile. Genç Rey-san olsa rahat alırdı.

Nolur engellema laaa çok umrumuzda yorumların öyle böyle değil.Eşsiz kılıç fetişizmine ihtiyacımız var.:mincika:

Ray-san çok güçlü olmuş yanına Zoro'yu falan verin.
La seni istesen de engellemem hemen üstüne alınma kanks :) Bi' ton malzeme veriyorsun sen bana ilerisi için. Senin yorumlarını görmeden olmaz ;)

Edit: @yyolcu

Kaçırdığın nokta şu bence:

Ray-ri, eline kaç yıl kılıç almamasına rağmen Kizaru'yu tutabiliyor.

Bu cümleden çıkacak sonuç, Rayleigh'in gençliğinde ne kadar güçlü bir adam olduğudur. Bizim değerlendirdiğimiz nokta ise yaşlı ve bir süre sonra Kizaru'ya yenilecek olan Rayleigh. Ne kadar gençliğinde efsane olursa olsun genç ve diri bir amirali yenemez Ray (Alttan alıp Mihawk'ın amiral olduğunu varsayıyorum :)) Ki Mihawk Dediğimiz adam Kizaru'dan da 7-8 YAŞ genç. Bitti mi ? Bitmediiiiiii. Adam bi de Deiku. Asıl sen daha başka ne istiyorsun :)

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık