Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Dracule Mihawk

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Mihawk'a da yatmaktan sıkıldı diyor.Ama bu adamda Zoroyu eğitti.
İkisi de formda olsun isterse problem değil. Mihawkın bence maksimumu Fujidir. Zinde bir Rayleigh ise efsaneler arasında anılır. Bir tek yonkouya yenilir. Paslı haliyle amiral tutan, yüzerek deniz aşan adam. Ben bir hastalık falan da göremedim. Garp ya da yonkou ayarı bir adam harici kimse indiremez bence Rayleighi.

İkisi de formda olsun isterse problem değil. Mihawkın bence maksimumu Fujidir. Zinde bir Rayleigh ise efsaneler arasında anılır. Bir tek yonkouya yenilir. Paslı haliyle amiral tutan, yüzerek deniz aşan adam. Ben bir hastalık falan da göremedim. Garp ya da yonkou ayarı bir adam harici kimse indiremez bence Rayleighi.
Formdan düşmesi için hasta olması şart değil.Yaşlılık da bi form düşüklüğü nedenidir.Zaten (yanlış bilmiyorsam) Oda demiş bi insanın zirvesi 40-50 diye.

Yakındır.Mf arc'ına göre değerlendirmek yanlış.Sona saklanan bi karakter kendisi über güçlü çıkacağını düşünüyorum :D
Abi her şeyden geçtim şu bölümlerde çıkan karakterlerin güç seviyesine bakar insan. İnu'ya, Neko'ya, Jack'e bakar. Bunlar gücünü az-çok bildiklerimiz. Bir de bilmediğimiz Weevıl var ki o da amiral kolu almış. Daha Mihawk'ın fişinin çekilmesi en iyi ihtimalle 900'lü bölümleri bulacak. Mihawk'ı düşünür insan. Azıcık feyiz alır :artiz: Ama yoooook, Rayri-san'ın hakisi var Mihawk'ın kahverengi gözleri :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık