Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Silvers Rayleigh vs. Charlotte Katakuri

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    147
Amiral gücünde bir rakip olması lazım ki Rayleigh'i yenebilir diyeyim gönül rahatlığıyla. Katakuri için bunu söyleyemiyorum. Rayleigh yaşlı ve emekli olmasaydı amiral de yetmezdi.

o zaman senin denklemine göre kata vs raylegih kim alır?
Rayleigh'i tam bilmiyoruz. Üst sınırı Amiral altıdır diye düşünüyorum. Katakuri ise zaten Amiral altı gibi geliyor. Normalde bu durumda başka bir yaşlı efsane olsa direkt Katakuri derdim ama Rayleigh bir kılıç ustası. Kılıç tamamen unutulur mu bilemedim. Japon filmlerinde yaşlı kılıç ustaları akıyor resmen. Herkesin dilinde bir Haki Master durumu da var. Diğer yanda ise Rayleigh fiziksel olarak kötü gözükmekte. Kesin bir şey diyemeyeceğim şu anki bilgilerim ile. %51 Rayleigh alır derim. Katakuri alsa da şaşırmam ama.

Şimdi baktım Rayleigh oyları alıp götürmüş. @Alpamis'in dediğin gibi kolay bir vs olmaz. Bunun için oyu Katakuri yapayım.

Son düzenleme:
b hakisinin daha iyi olduğuna dair mangadan resim atsana efsane olması yaşlanmış eline kaç yıl kılıç aldığı anlamına gelmiyor efsane olması katayla vs sini etkilemez.

Katakuri bu fili yenmek için güçlü mochi vurur, Ray ise dokunmadan postalıyor. B hakinin en son formu kalkan olarak gösterildi, bunu da yapan sayılı kişi var, 3 amiral, Shanks, Ray, Sentoumaru. :)

2 sene önce amirali yenemeyecek kadar düşmüş olan Ray acaba bu 2 sene içinde sağ kol alamayacak seviyeye düşmüş müdür bilemiyorum.

WB'nin gençliği yonko üstüyken hastalık+yaşlılığa rağmen yonko seviyesi biriydi.Ray'in dezavantajları yaşlılık+paslanmış olmak.Ray'in zirvesine yonko ayarı desek ve WB'nin durumunu düşünüp bir değerlendirme yapsak şu an en kötü sağ kol ayarı olmalıdır.Ama Kizaru karşısında kondisyonu cidden yok gibiydi.Ne yalan söyleyim Kizaru dövüşünde bi sağ kol havası alamadım.

Yinede Oda'nın hata payı diyorum ve ikisine de aynı ayarda diyorum.İkisininde birbirine şansı var.Yinede Kata'yı severim oy ona gitti.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık