Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Tsukasa ve Rindou var, işler değişecek gibi. Erina'ya nasıl rakip oldular yahu 2 günde bana biraz saçma geldi. Tanrının dilinin gücünü nerde.

Tsukasa ve Rindou var, işler değişecek gibi. Erina'ya nasıl rakip oldular yahu 2 günde bana biraz saçma geldi. Tanrının dilinin gücünü nerde.
Rakip olma gibi bir şey yok. Bire birde şanslarıda yok zaten Erina'ya karşı. Burada sorun olan şey Erina'nın standartın çok dışında olan ve ayrıca Erina'nın yemek pişirme tarzına, düşüncesine hiç uymayan 2 adama bir şekilde ayak uydurmaya çalışması.

Rakip olma gibi bir şey yok. Bire birde şanslarıda yok zaten Erina'ya karşı. Burada sorun olan şey Erina'nın standartın çok dışında olan ve ayrıca Erina'nın yemek pişirme tarzına, düşüncesine hiç uymayan 2 adama bir şekilde ayak uydurmaya çalışması.
Robot yanıyla bu yanını bileştirince farklı bir şey olacak diyorsun yani. Şimdi elit 10 seviyesinde Souma yerine Erina işi bitirebilir. Güzel olur, her şey i ana karakter yapmasın.

O laf da anketi görünce resmen kör oldum. Ne demek Megumi Rindoudan yüksek :D
Onu geç yahu, Megumi sırf Souma'nın yanında diye bu kadar rol alıyor itekleniyor ama Hisako niye böyle olmuş, Souma'ya niye kimse oy vermemiş.

Shinomiya senpaiye sevindim ama Souma ilk üçe girememiş.

Robot yanıyla bu yanını bileştirince farklı bir şey olacak diyorsun yani. Şimdi elit 10 seviyesinde Souma yerine Erina işi bitirebilir. Güzel olur, her şey i ana karakter yapmasın.
Erina'dan sökmek istedikleri şey Azami'nin yaptıkları. Senzaemon'da büyük ihtimalle bu sebeple Erina'yı Erina'nın tam zıttı adamlarla aynı takıma koydu. Çünkü Erina'nın değişmesini istiyor. Soma zaten yaptı yapacağını. Erina'nın şu hale gelmesinde en büyük pay onun. Bundan sonrası Erina'ya kalmış. Elit 10 ile mücadelelerinde 4'üde iyi iş çıkaracaktır bence. Ama Erina babasına karşı alacağı pozisyon ve takınacağı tavırla daha ön planda olabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık