Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Alice ve Rindou. Alice'nin yancısı Kurokiba da iyi, birde Shinomiya senpai iyi. Çoğunu seviyorum ama Rindou başka, wampir hemde kızıl. Erina'yı sevmezdim ama şimdilerde fena değil. Karakter tiplemeleri ayrı ayrı güzel.

Alpa'ya inanma Souma dedi hatta avatarını yaptı ve babası da babası diye gezdi aylardır. Hatta Erina'yı da Souma'ya verdi diğerlerini eziyor.

Kimi sevmiyorsun dersen yalaka Hisoko'yu sevemedim gitti. Erina'ya bu kadar yalakalık yapılır mı ya.
Bakalım kızlardan Alice zirvede şu anda benim için. Rindo çıktığında alabilecek mi zirveyi göreceğiz.

İki bölüm gördüm ama Akira'ya ısınamadım ilk anda. Şans veriyorum ama ilerisi için, erken çünkü.

Hisako diyince geldi aklıma, Nao'yu merak ediyorum ama. İlginç komediler çıkacak gibi oralardan.:)

Bakalım kızlardan Alice zirvede şu anda benim için. Rindo çıktığında alabilecek mi zirveyi göreceğiz.

İki bölüm gördüm ama Akira'ya ısınamadım ilk anda. Şans veriyorum ama ilerisi için, erken çünkü.

Hisako diyince geldi aklıma, Nao'yu merak ediyorum ama. İlginç komediler çıkacak gibi oralardan.:)
Kuga da komik ya elitlerin bazıları hoş çizilmiş. Komedi falan adam özeniyor bence yani ..

4 sıradaki Joichiro'nun hatun değildir muhtemelen ama güzelmiş. Blue'da tokat yemiştir diyordum evlendiği kadından katılıp katılmadığı belli değil. Shinomi'ye de yazık. Garibimi denek olarak kullanmış Joichiro.

Erina önceden öyle değildi yapma şimdi, nasıl hanım hanımcık la sırf egosundan Souma'yı almadı okula. Dedesi kabul etmese Souma bu gün yoktu. Kim bilir kaç kişiyi ezdi ama değişti şimdilerde tabi.

Nasıl favorin yok la, şimdi Kuro, Aldini veya Souma senin için aynı mı yani?

Erza'nın seiyuusu seslendirecekmiş.:D Tüh Hdb tüm eğlenceyi bozmuş.
Yalnız Kuro dediğin Souma'ya yakın bir yerde.

Shinomi de Megumi havası sezdim. Shinomi değilse Joichiro'nun ki, Megumi'yi de eliyorum Souma için. Elitlerden 4. de iddialı gibi ama o da değil muhtemelen beklenen kişi. Çıksın artık yau bu kadın ortaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık