Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Son arc için söylemek istediğim tek bir şey var. Sebebi neydi ki *******? Niye böyle bir arc çizme ihtiyacı hissettin. Seriyi boktan bir şekilde bitireceksen eyvallah ama seriyi devam ettireceksen bu saçmalığın amacı neydi. Neyse Souma reis sidikli kezbanı ve diğer herkesi alt edene kadar bitirmez umarım. Gerisi umurumda bile değil.

Seri şu bölümlere kadar benim için 10 olarak gidiyordu ama direk 8'e düşürdüm. Daha eğitim alan ve ilk koltuk kadar insanları etkileyemen insanların koskoca okulun başında olması saçmalık.

Hatta 8 bile fazla tekrar düşününce. Sanırım soraki bölümlerle 6ya kadar yolu var.

Seri şu bölümlere kadar benim için 10 olarak gidiyordu ama direk 8'e düşürdüm. Daha eğitim alan ve ilk koltuk kadar insanları etkileyemen insanların koskoca okulun başında olması saçmalık.

Hatta 8 bile fazla tekrar düşününce. Sanırım soraki bölümlerle 6ya kadar yolu var.
Benim için direkt - 1 oldu. Bizi bu lanet seriyi kim önerdi?

Bir manga tek sayıda nasıl yokedilir onu görmüş olduk. Nereden tutarsan tut elinde kalıyor, rank 1'in 10dk da yapılan yemeğe kaybetmesi mi dersin, lise öğrencisi kızın okulun başına getirilmesi mi? Souma'nın rank 1 olması mı? hepsi çok saçma geldi ve bunca zamandır boşa okumuş hissettim.

İlk koltuğun kendini geliştirme biçimi neydi? Başkalarının stilinden kendi stiline uyacağını düşündüğü şeyleri çalmak. Yani zaten temizlenip şekil verilmiş mücevherleri bi kolyeye yerleştirmek gibi. Souma ve diğerlerinin geliştirme şekli ise bu mücevherleri baştan yaratmak hatta her deneme yanılmadan yontulması zor olan materyalleri bile mücevhere çevirmek. Sonucunda kazanan da yanılmak için kendisine fırsat verenler oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık