Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

263
Mangaka bizimle eğleniyor.
İhtiyar Erina'yı okulun başına geçiriyor. Soma'yı ise 1. koltuk yapıyor. Soma'nın yeni hedefi Totsuki'nin başına geçmek. :hoo:

Mangakaya, hadi bitir de gidelim artık demişler heralde.

Adamı bitirmeye zorluyorlar herhalde seriyi o.0 Yeni bölümü okudum da şok oldum ksjjhxjhxkxkxhxjk nası ya???

Adamı bitirmeye zorluyorlar herhalde seriyi o.0 Yeni bölümü okudum da şok oldum ksjjhxjhxkxkxhxjk nası ya???
Olması gereken oldu, fark belliydi zaten. Azami'nin üstün iradesi bile karşı koyamıyor bu inanılmaz aşçılara. Ha Erina'nın yönetime geçmesi de normal, sonuçta bunlar zaten senelerdir akademiyi ayakta tutan on koltuktan. Çok gördük sütekli evraklarla uğraştıklarını vs. Tsukasa ne olacak onu merak ediyorum, Erina'ya yardımcı yapmasalar bari :/ Şu konsey kendine bi bölüm açar akademide umarım.

Olması gereken oldu, fark belliydi zaten. Azami'nin üstün iradesi bile karşı koyamıyor bu inanılmaz aşçılara. Ha Erina'nın yönetime geçmesi de normal, sonuçta bunlar zaten senelerdir akademiyi ayakta tutan on koltuktan. Çok gördük sütekli evraklarla uğraştıklarını vs. Tsukasa ne olacak onu merak ediyorum, Erina'ya yardımcı yapmasalar bari :/ Şu konsey kendine bi bölüm açar akademide umarım.

Tsukasa'ya yazık oldu vallahi :"""( Hala şaşırdım 1. olmasına ya çabuk gelişti olaylar skjskjs ya da biz OP'un hızına alışmışız.

Bunları ancak yemekteyiz paklar. Gelsinler bakalım katılsınlar yarışmaya, hünerlerini göstersinler. Biğzim aşçılar sizinkilere benzemez!!!!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık