Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Mevzuyu onlar başlattı diyedir. Yoksa Isshikinin, 3.nün falan olduğu yerde Nakiri Kezban da kim oluyor? :)
Azaminin kızı diye alttan alıyorlar ya off ayrıca 3. Galibiyeti ne ara aldık be :( onu geçtim. Hiç tahmin ettiğim şeyler olmuyor. Hani Rindoucugum :(
Benim tahminlerimin hepsi tuttu şimdiye kadar. :a:

Mevzuyu onlar başlattı diyedir. Yoksa Isshikinin, 3.nün falan olduğu yerde Nakiri Kezban da kim oluyor? :)
Yani umarım öyledir :D
Azaminin kızı diye alttan alıyorlar ya off ayrıca 3. Galibiyeti ne ara aldık be :( onu geçtim. Hiç tahmin ettiğim şeyler olmuyor. Hani Rindoucugum :(
Boş ver sen onu anca tsundere hareketler yapsın :( Saklıyor demek ki bizim 3. koltuğu yoksa görmek isterdim.
Rindou konusunda ise Rindou assolist azıcık idare edicen artık.

Olmasa bile birazcık gösterdiler ya yeter. 2-3 bölüme hepsini süpürecek Rindou. Israrla saklıyor ama mecbur savaşacak burada.
Belli olmaz la istekli savaşmayabilir.
Yani umarım öyledir :D

Boş ver sen onu anca tsundere hareketler yapsın :( Saklıyor demek ki bizim 3. koltuğu yoksa görmek isterdim.
Rindou konusunda ise Rindou assolist azıcık idare edicen artık.
3. de Yukihiraya anlaşmamızı yerine getirdim falan diyor yahu, başka ne için olacak?

Belli olmaz la istekli savaşmayabilir.

3. de Yukihiraya anlaşmamızı yerine getirdim falan diyor yahu, başka ne için olacak?
O numarayı bir kere yaptı işte, diğerlerin geçmesi gerekiyordu. Savaşmasa bile önce birilerini indirecekler. Ama 1. koltuk hala bana ulaşılmaz geliyor. Ishiki bile olsa nasıl olacak bilmiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık