Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Valla burada sallamayacağım. Tsukasa boş adam değil ki 1. Koltukda Rindou hiç bir şeyi sallamış 2. Koltukta gerisini siz düşünün bu sefer mangaka Rindou şaka ile karışık aradan çıkartmaz ki bizim takımdan birinin gitmesi şart büyük ihtimal Aldini ya da Megumi ikisinden birini Rindou alacak ...

@Raiden
Özet: Elit on umurunda değil bu deli kızın. Kuştu manzaraydı takılıyor. Tsukasa birinci olmayı isteyince ''bensiz olmaz la dur ben de ikinci olayım bari'' demiş. Tsukasa da ''birincilik istemiyon mu gız'' deyince Rindou ''la ben birinci olursam sen nasıl birinci olacaksın lale'' diyor. Tsukasa ''haa!'' moduna geçtikten sonra ''derse gitmezsen devamsızlıktan kalacaksın zaten'' minvalinde bi atarla onu okula doğru sürüklüyor.
Zorlarsan o dediğin sonuç da çıkar aslında. :S

@Raiden
Özet: Elit on umurunda değil bu deli kızın. Kuştu manzaraydı takılıyor. Tsukasa birinci olmayı isteyince ''bensiz olmaz la dur ben de ikinci olayım bari'' demiş. Tsukasa da ''birincilik istemiyon mu gız'' deyince Rindou ''la ben birinci olursam sen nasıl birinci olacaksın lale'' diyor. Tsukasa ''haa!'' moduna geçtikten sonra ''derse gitmezsen devamsızlıktan kalacaksın zaten'' minvalinde bi atarla onu okula doğru sürüklüyor.
İşte tam da bu umursamazlıklarından dolayı yenilecek...

@Raiden
Özet: Elit on umurunda değil bu deli kızın. Kuştu manzaraydı takılıyor. Tsukasa isteyince ''bensiz olmaz la dur ben de ikinci olayım bari'' demiş. Tsukasa da ''birincilik istemiyon mu gız'' deyince Rindou ''la ben birinci olursam sen nasıl birinci olacaksın lale'' diyor. Tsukasa ''haa!'' moduna geçtikten sonra ''derse gitmezsen devamsızlıktan kalacaksın zaten'' minvalinde bi atarla onu okula doğru sürüklüyor.
Aslında hiç de zorlama değilmiş. Bildiğin Tsukasa'ya bağışlamış birinciliği. İstesem paspas yaparım seni demiş. Ki inanırım da yani, yapar.

İşte tam da bu umursamazlıklarından dolayı yenilecek...
Kendi yenilmeyi isteyebilir la bak ona lafım yok. Daha eğlenceli olur diye düşünse gider Tsukasanın Momonun yemeğine falan tuz atar fazladan.
Aslında hiç de zorlama değilmiş. Bildiğin Tsukasa'ya bağışlamış birinciliği. İstesem paspas yaparım seni demiş. Ki inanırım da yani, yapar.
Takumi ve Megumi de Rindou sayesinde kovulmadı zaten. Oku hele bi sen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık