Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shogun Franky vs. Hakuba

Kim kazanır?

• Shogun Franky

Kullanılan: 2 100.0%
  • Hakuba

Kullanılan: 0 0.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Benim gözümde Robin Hakuba'yı tutmadan önce de Franky alırdı. Belirtmek istediğim şey Robin Hakuba'yı tuttuktan sonra onun ne kadar ezildiği.
Franky Shogun halinde bile ezik Baby 5 ve Buffalo ile yarım saat uğraşıyor.Hatta zırhı deldiriyor bile.Hakuba ise önüne geleni tekleyen Dellinger'ı geçerken aldı tenezzül etmedi bile.Dellinger'ın bu ikisinden ne kadar güçlü olduğunu ayrıca belirtmeme gerek yok herhalde.

Roronoa Zoro

Cavendish i ne abarttınız be! Hakuba formuyla anca 2 yıl önceki Lucci ye denktir , Law Luffy falan demişsiniz ayıp

O 280 m yi de Hakuba sayesinde aldığı apaçık ortada

Franky Shogun halinde bile ezik Baby 5 ve Buffalo ile yarım saat uğraşıyor.Hatta zırhı deldiriyor bile.Hakuba ise önüne geleni tekleyen Dellinger'ı geçerken aldı tenezzül etmedi bile.Dellinger'ın bu ikisinden ne kadar güçlü olduğunu ayrıca belirtmeme gerek yok herhalde.
Hakuba'nın gücüne bişey demiyorum. Anlatmaya çalıştığım Robin onu tuttuktan sonra herkesin ona güçsüz gözüyle bakması.

Dostum eşit gösterdi mangaka, çizdiği karelerden belli. Hakuba dediğimiz adamın hızıyla zaten Frakny nasıl baş edecek? Hakuba formundayken bi' yonko olan Shanks'tan bile hızlı belki de adam.
Peki sen shanksın hızından fazla olduğu cıkarımını nasıl yaptın? Mangaka nerede esit gosterdi be kardesim. Hakuba zoroyu kendini paralasa yenemez. Zoro bu yani bak diğerlerini söylemiyorum. General franky onu nasıl mı yenecek? adamın güdümlü füzeleri var ve hakubanın onu kesebileceğini hiç ama hiç sanmıyorum. Onu da geçtim hakubanın dayanıklı olduğunu da sanmıyorum.

Cavendish i ne abarttınız be! Hakuba formuyla anca 2 yıl önceki Lucci ye denktir , Law Luffy falan demişsiniz ayıp

O 280 m yi de Hakuba sayesinde aldığı apaçık ortada
Cavendish NW'ye girmeden önce 280 milyon Berry ödüle sahip ve NW'ye girdiğinde onun Hakuba ile ilişkisi bilinmiyor. Yani Hakuba'nın Cavendish olduğu bilinse en az 500 milyon ödüle sahip olurdu Cavendish. :)

Franky fanı olsam da Hakuba'nın hızına yetişebileceğini sanmıyorum. Sadece Dellinger olayına bile bakarak hakuba alır diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık