Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Meyveyi yedikten sonra yc2 seviyesinden zirve karakterler arasına geçiş yaptı yani? Bu mudur.
Meyve normal bir meyve değil ki en güçlü 3 meyveden biridir. Yami yami ile ortak saldırılarla zaten düşünemiyorum artık ne seviyeye çıkar. O kadar güçlü 2 meyve ile zaten yonko seviyesi olması normal. Zirve değil daha ama.

Sanji’yi dövdü ikiye ayıracaktı suit kurtardı
Dövdü mü ? Çizik atamadı çizik.Suit kurtarmışmış.

.Marco’yu indirmese de yaka paça dövdü.
Marco'yu bırak dövmeyi,üstün geldiği tek bir panel bile yok.

Kuzan’a yenilmez
Kuzan'a yanında Queen+Jack ile dalsa gene kaybeder.

Fuji’ye de şansı var.
Gram yok.

Shiryu konusuna gelirsek onunla da dalga geçme.Çünkü Oda’nın o tayfada olurdum o tayfa çok güçlü dediği tayfanın ikinci adamı.
Mesajın içeriğini anlamamışsın.O da şaşırtmadı normal olarak.

Meyve normal bir meyve değil ki en güçlü 3 meyveden biridir. Yami yami ile ortak saldırılarla zaten düşünemiyorum artık ne seviyeye çıkar. O kadar güçlü 2 meyve ile zaten yonko seviyesi olması normal. Zirve değil daha ama.
Yami yami en güçlü meyvelerden biri değil mi sanki? Yc2 olan adam nasıl Ace'i paketleyip denizcilere veriyor? Ace dediğimiz adam o zamanlar tüm BB tayfasına tek başına yürüyebilecek haldeydi. BB siz onun seviyesi değilsiniz diyor. Ayrıca güncelde bence yonkoular arasında net zirveye oynayabilecek bir karakter. Göreceğiz zaten.

Dövdü mü ? Çizik atamadı çizik.Suit kurtarmışmış.

Marco'yu bırak dövmeyi,üstün geldiği tek bir panel bile yok.

Kuzan'a yanında Queen+Jack ile dalsa gene kaybeder.

Gram yok.

Mesajın içeriğini anlamamışsın.O da şaşırtmadı normal olarak.
Eee düşürdüğü hal ortada dövdü kabul ediyoruz.Zoro’ya tekme tokat girdi adam gen açmayan Sanji mi dayak yemedi tuttu sürükledi işte.Fazla yazmıyorum konusu değil mobildeyim.Shiryu baya güçlü adam.Mangaka bile çok güçlü meyve vermedi normalde kullanacağı gücü çok daha can alıcı kritik noktalarda kullanacak gücü verdi adama.Açık bulunca Sakazuki beyazsakala ne yaptı gördük Shiryu’ya her rakibin açığını yakalayacak bir yetenek verdi.

Yami yami en güçlü meyvelerden biri değil mi sanki? Yc2 olan adam nasıl Ace'i paketleyip denizcilere veriyor? Ace dediğimiz adam o zamanlar tüm BB tayfasına tek başına yürüyebilecek haldeydi. BB siz onun seviyesi değilsiniz diyor. Ayrıca güncelde bence yonkoular arasında net zirveye oynayabilecek bir karakter. Göreceğiz zaten.
En güçlü meyvelerden biri zaten onun öncesi Teach fiziksel olarak güçlüydü büyük ihtimalle sadece. Onunla beraber fiziksel olarak güçsüzleşti ama baya güçlü
bir meyve sahibi oldu ve seviye atladı. Ace tek başına yürüyebiliceğini sanıyordu şamarını yedi oturdu. Kendi de beklemiyordu bu kadar güçlü olmasını Teach'in. Teach'in orda yanında Burgess filan vardı bırak da onların seviyesinde olmasın Ace.
Ace anca yc2-yc3 arasıydı ölmeden önce. Yc3 Jinbe ile kafaya kafaya kaldılar. Kalktığı için yc2-yc3 arası bence yoksa yc3 ederdi anca.
Power up alması lazım bu haliyle en güçsüz yonko. Yami yami hakiyi iptal edebiliyorsa bu baya büyük bir olay olur. Yada 3.meyveyi filan yemeli kral hakisi filan çıkmalı bakıcaz artık.

Son düzenleme:
Eee düşürdüğü hal ortada
Düşürdükleri

dövdü kabul ediyoruz
"Headcanon"kabul ediyoruz biz de sizi o yüzden

Zoro’ya tekme tokat girdi adam gen açmayan Sanji mi dayak yemedi tuttu sürükledi işte
Çizik atamadı.Queen'i ise Rs Sanji'ye karşı bir kere görmedik

Shiryu baya güçlü adam.
Güçlü zaten.King'ten kesin güçlü.

Shiryu çok güçlü diyecek kişilerden biri benim zaten.

En güçlü meyvelerden biri zaten onun öncesi Teach fiziksel olarak güçlüydü büyük ihtimalle sadece. Onunla beraber fiziksel olarak güçsüzleşti ama baya güçlü
bir meyve sahibi oldu ve seviye atladı. Ace tek başına yürüyebiliceğini sanıyordu şamarını yedi oturdu. Kendi de beklemiyordu bu kadar güçlü olmasını Teach'in. Teach'in orda yanında Burgess filan vardı bırak da onların seviyesinde olmasın Ace.
Ace anca yc2-yc3 arasıydı ölmeden önce. Yc3 Jinbe ile kafaya kafaya kaldılar. Kalktığı için yc2-yc3 arası bence yoksa yc3 ederdi anca.
Power up alması lazım bu haliyle en güçsüz yonko. Yami yami hakiyi iptal edebiliyorsa bu baya büyük bir olay olur. Yada 3.meyveyi filan yemeli kral hakisi filan çıkmalı bakıcaz artık.
Fiziksel olarak güçsüzleşmedi sadece meyvesi yüzünden daha çok acı çekiyor. Ace bence de yc2-yc3 eder ama yc2 olan bir karakter Ace'i bu kadar rahat paketleyemez. Meyvesi yüzünden çoğu yc2'yi alma potansiyeli de var.
Teach konusunda yanılıyorsun. Bana göre BB ve Shiryu sağlam dönüş yapacak. En güçsüz yonkou olma ihtimali yok. İlerde tekrar konuşuruz bakalım ne kadar güçlüymüş.

Lanlı lunlu konuşmazsak hoş olur Dns'cim. Teach Yami Yami'yi yedikten sonra zaten güçlüydü. En azından sağ kol veya üstü. Yc2 edecek adam Ace'i o kadar rahat harcayamaz. 2. meyveyi yedikten sonra yonkou oldu. Luffy ile savacağını düşünürsek yonkoular arasında bile üst sıralara oynar. Sen Zoro'nun rakibini yüceltiyoruz, geleceğe yatırım yapıyoruz de konu uzamasın.
Burda şahsına lan demediğimi anlamadın mı ? Böyle basit anlamlı şeylerle uğraşıp açıklama mı yapalım ? :/

Ben Bb'ye Yk2 demedim ama bu seviyelerden çok çok güçlü olmadığı da ortada. Magellan'ın Bb tayfasına ne yaptığı da ortada. Bu adama denk ve ondan daha tehlikeli adamı Magellan Bb tayfasının üzerine salıyor. Magellan kendine denk denilen adamın gücünü bilmese Bb üstüne salmaz. Ki Magellan'ın görevine ne kadar bağlı biri olduğunu düşünürsen Bb tayfası gibi ID'yi dağıtacak ya da Magellan'ın adını kötüye çıkaracak bir ekibin başına onlara baş gelemeyecek birini de yollamayacağı ortada. İd'nin başındaki adam da Yk2 değildi ona denk olan adam da..

Son olarak.. Mangaka Bb ve tayfasına yeteri kadar yatırım yaptığı için benim geleceğe yatırım yapmama gerek yok sanıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık