Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shiryu

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 63 33.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 125 66.5%

• Kullanılan toplam oy
    188
Kuma'ya ayar veren iva'yı hiç zorlanmadan yeniyor. En basitinden bu bile bir kanıt.
O meyveye karşı yakın dövüşçü kişilerin yapacağı şeyleri sıralar mısın ? Merak ediyorum o meyveye sahip birisine karşı nasıl kazanacak bu yakın dövüş ustaları.

Katakuri'den ust degildir bana gore. Katakuri denilen kisi uzak dovuste bile usta birisiyken her halukarda Katakuri'nin uzaktan hakili saldırıları Magellan'ı geldiği dunyaya geri dondurecektir.

O meyveye karşı yakın dövüşçü kişilerin yapacağı şeyleri sıralar mısın ? Merak ediyorum o meyveye sahip birisine karşı nasıl kazanacak bu yakın dövüş ustaları.

Katakuri'den ust degildir bana gore. Katakuri denilen kisi uzak dovuste bile usta birisiyken her halukarda Katakuri'nin uzaktan hakili saldırıları Magellan'ı geldiği dunyaya geri dondurecektir.
Adam sadece meyveye bile komutan eder bence. Onun dışında oda hiçbir şey göstermedi ama sence de ID müdüründe haki olmaması saçma olmaz mı? Bence illaki ileri seviye b. Haki'si vardır.

Adam sadece meyveye bile komutan eder bence. Onun dışında oda hiçbir şey göstermedi ama sence de ID müdüründe haki olmaması saçma olmaz mı? Bence illaki ileri seviye b. Haki'si vardır.
Katakuri'nin gozlemi kadar olamaz. E hadi k.hakisi var desek zehiri Kataya nasil degdireceksin?Zehiri degdiremedigin surece samar oglani olacak ? :S E gorduk Luffy hakisiz vurdugu halde yere cokul vurulan yeri tuttugunu :D

Katakuri'nin gozlemi kadar olamaz. E hadi k.hakisi var desek zehiri Kataya nasil degdireceksin?Zehiri degdiremedigin surece samar oglani olacak ? :S E gorduk Luffy hakisiz vurdugu halde yere cokul vurulan yeri tuttugunu :D
Kata'yı keisn yener demiyorum. Yc3 ten gucludur diyorum. Kesin bir şey söylemedim. Ama şunu da unutmamak gerek;
Jinbei, ivankov,crocdile,luffy ve bir sürü güçlü kişi bu adamla savaşmak yerine kaçtı. Buradan bile güçlü olduğunu anlayabiliriz.

Meyvesi Fuji karşısında çöp olacaktır. Ama Croco, Enel gibi sadece meyveden ibaret bir karakterde değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık