Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.1%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 137 44.6%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    307
Çok arada kaldım ya. İkisinin de çok güçlü olduğu belli ama hala yeterince şey görmedik. Berabere dedim.

Garp bunu yumruk manyağı yapar. Sonra bu kendi kendine ''En büyük savaşı ruhu değilmişim! En büyük lavaşcı ruhuymuşum'' der. Bir balon daha şişiriliyor ya ona yanıyorum. İsmi Roger WB ile falan anılıyor WB'nin bir sözüyle yaptığını adam koca bir ülke ile yaptı diye WB'den de güçlü oldu adam. Sebebi ise biliniyor... :S

Garp bunu yumruk manyağı yapar. Sonra bu kendi kendine ''En büyük savaşı ruhu değilmişim! En büyük lavaşcı ruhuymuşum'' der. Bir balon daha şişiriliyor ya ona yanıyorum. İsmi Roger WB ile falan anılıyor WB'nin bir sözüyle yaptığını adam koca bir ülke ile yaptı diye WB'den de güçlü oldu adam. Sebebi ise biliniyor... :S
Şişirme olduğu kadar yaptığın bu yorum adamın yaptıklarını değersizleştiriyor. Ryuma'nın etkileri belki hala görmekteyiz, kaldı ki adam tek başına dünyaya Wano'nun ne kadar güçlü olduğunu göstermiş. Kimden güçlü veya güçsüz olduğu kestirmemiz şu anlık zor ama kesinlikle balon değil.

Şişirme olduğu kadar yaptığın bu yorum adamın yaptıklarını değersizleştiriyor. Ryuma'nın etkileri belki hala görmekteyiz, kaldı ki adam tek başına dünyaya Wano'nun ne kadar güçlü olduğunu göstermiş. Kimden güçlü veya güçsüz olduğu kestirmemiz şu anlık zor ama kesinlikle balon değil.
Roger ve Wb'nin üzerine koyulması balon demem için yeter de artar bile. Bunun dışında tek başına derken Wano'yu savunduğu sıralar Wano da yaşayanlar oturup kahve falan içiyorlardı heralde? Aynı şekilde bu tip şeylerin aşırı abaltıldığını biliyoruz. Zamanında burada ''Her karakterin dediğini kabul mü edeceğiz?'' tarzında tartışanlar şimdi ne olduğu belli olmayan bir adamın dediği her şeyi erguman olarak kullanıp adamı serinin en yukarısına koyuyorlar. Sonra benim yaptığım yorum mu adamın yaptıklarını değersizleştiriyor? :D

Roger ve Wb'nin üzerine koyulması balon demem için yeter de artar bile. Bunun dışında tek başına derken Wano'yu savunduğu sıralar Wano da yaşayanlar oturup kahve falan içiyorlardı heralde? Aynı şekilde bu tip şeylerin aşırı abaltıldığını biliyoruz. Zamanında burada ''Her karakterin dediğini kabul mü edeceğiz?'' tarzında tartışanlar şimdi ne olduğu belli olmayan bir adamın dediği her şeyi erguman olarak kullanıp adamı serinin en yukarısına koyuyorlar. Sonra benim yaptığım yorum mu adamın yaptıklarını değersizleştiriyor? :D
Evet, değersizleştiriyor. Yaptığının bir farkı yok ki. Birileri şişiriyor, o zaman ben de gömeyim mantığını hiç mantıklı bulmuyorum. Neyse sonuçta karar senin karışmak ne bana düşer ne de severim o tarz şeyleri.

Diğer konuya geçersek, mangada geçen bilgi tek başına gösterdiği. Yanındakilerde savaşırlar, tıpkı Wb'nin yanında savaşan adamlar gibi. Fakat bu kendi başına Wano'nun ne kadar güçlü olduğunu göstermesini engellemiyor. Yüzyıllardır Wano'yu ele geçirmemişler bile. Burada hiç Ryuma efsanesinin önemi yok mu? Bir abartı elinde bir çok konuda bilgi ağı olan denizcilerin, hükümetin korkmasına mı neden olmuş?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık