Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Dracule Mihawk

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ryuuma vs Mihawk

• Kullanılan toplam oy
    209
  • Bu anket kapanacak: .

Roronoa Zoro

Kim neye tapıyor? Wanodan 2 adam gördük fazlası değil.

Tahminse hakiden bi haber ejder kesme marifeti olan barda takılan dağ haydutu kılıklı bir kılıç ustasını yenen Ryuuma .
Adamların yaşadığı çağda belki adamlar haki meyve ne onu bile bilmiyorlar.
Şuanki Zoro bile sahte ejder için ter döktü bir süre, en iyi tekniklerinden biri olan ' Shi Shishi Sonson ' ile kesebildi, Ryuuma efsanelerde geçen orjinal ejdere tek atıyor

Gerçek ejder sana göre sanırım Tashigi nin keseceği biri herhalde haki biliyor ya sonuçta

Nw de bile ejder yenemeyecek tonla adam gördük açıkça ortada

Edit : Kinemon demedi mi Wano nun efsanesi ' Ryuuma ' hepimiz için idoldür diye

Şuanki Zoro bile sahte ejder için ter döktü bir süre, en iyi tekniklerinden biri olan ' Shi Shishi Sonson ' ile kesebildi, Ryuuma efsanelerde geçen orjinal ejdere tek atıyor

Gerçek ejder sana göre sanırım Tashigi nin keseceği biri herhalde haki biliyor ya sonuçta

Nw de bile ejder yenemeyecek tonla adam gördük açıkça ortada

Edit : Kinemon demedi mi Wano nun efsanesi ' Ryuuma ' hepimiz için idoldür diye
Zoro oradaki sıcaktan terliyordu zorlandığından değil.

Nw de ejder kesemeyecek tonla adam görmedik senin çıkarımın.

Benim gördüğüm bu seride hayvanları güçlenmek , deniz krallarını kesip yemek için kullanan insanların ejder , kaplan felan dinlemeyeceği.

Neyse tahmin dediniz tahmin yazdım.O mini serideki Ryuuma busou ile çelik gibi veya daha fazlası savunma yapan Adamlarla dolu bu çağa hitap etmiyor.

Roronoa Zoro

Zoro oradaki sıcaktan terliyordu zorlandığından değil.

Nw de ejder kesemeyecek tonla adam görmedik senin çıkarımın.

Benim gördüğüm bu seride hayvanları güçlenmek , deniz krallarını kesip yemek için kullanan insanların ejder , kaplan felan dinlemeyeceği.

Neyse tahmin dediniz tahmin yazdım.O mini serideki Ryuuma busou ile çelik gibi veya daha fazlası savunma yapan Adamlarla dolu bu çağa hitap etmiyor.
Deniz kralları ile ejderhayı bir tutmak ?

Bastille, Momonga hatta Tashigi bile haki kullanıyor diye keser mi diyelim? Bu adamlar One piece gibi bir çağda ' Top Kesmekten ' öte gidemiyorlar, hatta Tashigi topu kesemedi bile sadece fırlatabiliyor, Ejderhayı heleki efsanelerde geçen orjinal ejderi küçümsemek , Zoro sahtesini bile ' Shi Shishi Sonson ' ile kesiyor

Ryuuma'da haki yoktur demen ise ayrı bir olay

Ryuma belliki yaşadıgı döneme damga vurmuş herkesi aşmış o yüzden böyle efsanesi yayılmış.Mihawk ise en güçlü kılıç ustası bile efsane olarak yıllar sonra bile anılacak bir olayı yok.Ryuma yener.

Demek istediğimi basitçe örnek vereyim üstte bir arkadaş demiş maradona mı messi mi diye.
Buda tamda böyle bir olaydır.

Pele futbolun ilk efsanelerinden diye şuan ki messi ronaldodan daha mı iyi?
Değil onu efsane yapan kendi zamanına damga vurmasıdır.

Umarım anlatabildim.Ryuumanın yaşadığı devir ile şimdiki devri kıyaslaycak bilgi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık