Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Dracule Mihawk

• Konbuyu başlatan Roronoa Zoro
  • Başlangıç tarihi

Ryuuma vs Mihawk

• Kullanılan toplam oy
    209
  • Bu anket kapanacak: .

Kumanın sahteleri Px robotlarına herkes tek attı.
Gerçek Ejder'İn sahteleri Sahte Ejderler'de baya güçlüydü jet Pistol işlemedi ek olarak Zoro yardım alarak tek attı.
Düz mantık gidersek Kuma'dan güçlümüdür bu gerçek ejderler :/
Luffy'nin adasındaki hayvanların gücünü düşününce olur mu olur diyorum içten içe :/

http://manga.anitr.com/Samurai_Ryuuma/01/2

Eustass @

Hacı, Zoro ter döktü biraz sahte ejder için, sonra ' Shi Shishi Sonson ' ile yendi sahteyi
Teşekkür ederim.

Ryuuma'nın dezavantajı bana dikkatsiz olması gibi geldi. Özel bölümde ilk başta kılıcına dokunduğu için saldırdığı adam tek hamle sonrasında gırtlağına kılıcı dayadı bunun, ama sonrasında aynı adama tek attı üstüne de ejderha'ya tek attı :D Öte yandan Mihawk'ta çok analizci ve dikkatli birisi Şahin gözleriyle, Savaş'a sırf Wb ile Arasında ki güç farkını görmek için gelmiş, Luffy'nin herkesi etrafına toplama Gücüne en sağlam vurguyu da Mihawk yapmıştı üstelik.

Roronoa Zoro

Teşekkür ederim.

Ryuuma'nın dezavantajı bana dikkatsiz olması gibi geldi. Özel bölümde ilk başta kılıcına dokunduğu için saldırdığı adam tek hamle sonrasında gırtlağına kılıcı dayadı bunun, ama sonrasında aynı adama tek attı üstüne de ejderha'ya tek attı :D Öte yandan Mihawk'ta çok analizci ve dikkatli birisi Şahin gözleriyle, Savaş'a sırf Wb ile Arasında ki güç farkını görmek için gelmiş, Luffy'nin herkesi etrafına toplama Gücüne en sağlam vurguyu da Mihawk yapmıştı üstelik.
Dikkatsizliği ve karakteri ve yemek yeme sevdası aynı Luffy gibi , ama iş ciddiye geldiği an farklı bir havası var

Tip olarakta Zoro , Zoro ve Luffy karışımı adam

Roronoa Zoro

Ryuuma dediğimiz adamın yüzyıllardır adı unutulmamış bir efsane olduğunu unutmuyoruz değil mi arkadaşlar? Hani şu geçmişten çok az şey bilinen bir dünyada adamın adı insanlar arasında dolana dolana günümüze gelmiş. Te Allah'ım.

Mihawk'ın ruhu Ryuuma'nın ruhunun önünde diz çöker tövbe ister.
Mihawk ruhsuzdur vampirdir atarı yedi mi abi erteleyelim yaaaa dövüşü çeker.
Ryuuma bizim çocuktur. Delikanlıdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık