Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks'ın Gizemi

Shanks Raftel'e gitti mi ?

• Roger ile gitmiştir korsanlar kralı olmak istemiyordur.

Kullanılan: 76 36.7%
  • Roger kk olmadan tayfadan ayrılmıştır

Kullanılan: 8 3.9%
  • Roger Raftel ile ilgili Shanks'a son bir görev vermiştir.

Kullanılan: 102 49.3%
  • Roger Raftele sadece has adamlarıyla gitti

Kullanılan: 21 10.1%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gizemli bir karakter. Seride ilk büyük savaşa Beyazsakal damga vurdu. İkinci savaşa da bu adam damga vuracak bence. Raftel’in yerini biliyordur. Elinde Poneglyph yoksa bahanesi de bu olur.

Son düzenleme:
Shanks ve roger kardeş aslında.. O şapkada kardeşinin son hatırasıydı ta ki luffyi görene kadar luffy de rogerı gördüğü için şanks şapkayı aslında kardeşinin iradesine sahip olan birine vermiş oldu. Şapka yabancıya gitmedi diye düşünmüş olmalı :a:

Shanks ve roger kardeş aslında.. O şapkada kardeşinin son hatırasıydı ta ki luffyi görene kadar luffy de rogerı gördüğü için şanks şapkayı aslında kardeşinin iradesine sahip olan birine vermiş oldu. Şapka yabancıya gitmedi diye düşünmüş olmalı :a:
Bak kac senedir takip ediyorum bu seriyi ilk defa boyle bir teori gördüm :D shanks ace'in amcasıydı diyorsun :oleyo2:

Shanks'a şapka raftele gitmeden önce verildi. Shiki ile savaşta ve Buggy şeytan meyvesini yerken şapka Shanks'ın kafasındaydı.

Bak kac senedir takip ediyorum bu seriyi ilk defa boyle bir teori gördüm :D shanks ace'in amcasıydı diyorsun :oleyo2:
evet amcası olur keratanın, teach mic hikaye hatırlarsan ace yakalanmadan önce shanks beyaz sakalın gemisine gider orada şunları söyler: Teach orası burası oynayan biri ace'i arkasından gönderme duman eder demişti uyarmıştı beyaz sakalı. kaido ile savaşırken anında marineforda gelmesi yeğeni için çok endişelendiğini gösterir. Artı luffy içinde endişelendi. Ace nin öldüğünü görünce bari bedenini tüm dünyaya haysiyetsizce sergilemesinler diye herkeze rest çekip, ya savaşı bitirirsiniz ya da hepinizi bayıltırım bakışı ile marineford savaşına son noktayı koymuştur. Tabi burada niye yapıyor bunları diye sormak lazım, Beyaz sakal umrunda değildi bence sırf ace için bu riske girdi.

evet amcası olur keratanın, teach mic hikaye hatırlarsan ace yakalanmadan önce shanks beyaz sakalın gemisine gider orada şunları söyler: Teach orası burası oynayan biri ace'i arkasından gönderme duman eder demişti uyarmıştı beyaz sakalı. kaido ile savaşırken anında marineforda gelmesi yeğeni için çok endişelendiğini gösterir. Artı luffy içinde endişelendi. Ace nin öldüğünü görünce bari bedenini tüm dünyaya haysiyetsizce sergilemesinler diye herkeze rest çekip, ya savaşı bitirirsiniz ya da hepinizi bayıltırım bakışı ile marineford savaşına son noktayı koymuştur. Tabi burada niye yapıyor bunları diye sormak lazım, Beyaz sakal umrunda değildi bence sırf ace için bu riske girdi.
Ulan ciddi mi yazıyorsun gırgır mı yapıyorsun çözemedim helal olsun :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık