Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Shanks'ın Gerçek Kimliği ve Luffy ile Olan Bağlantısı

Tutar mı sizce?

• Tutar bu teori

Kullanılan: 25 51.0%
  • Tutmaz saçma geldi.

Kullanılan: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
Abi bence kesin olcak bu ya. Bi de Luffy nin annesi de kutsal ejder diye bi teori vardı o da çıkıcak bence.

Kutsal ejder olması %100 gibi bir şey zaten. Savaşı durdurmaya geldiğinde Sengoku ''Sen olduğun için'' diyordu.

Ama çift taraflı ajan olduğunu düşünmüyorum. Roger'i zehirlemesi, lol. Güldüm yalan söylemeyeceğim.

Luffy'nin annesi kutsal ejder olabilir. Dragon ile aralarında "biz düşman ailenin çocuklarıyız bizans güzeli" temalı bir muhabbet de geçmiş olabilir. Battal Gazi kült bir yapım sonuçta. Hatta Dragon'un bütün devrimci ruhu ve motivasyonu sevdiceğine kavuşmak ya da onun intikamını almak olabilir. Bunlar tamam ama Shanks hain veya kötü biri çıkmaz. Çok önemli bir ailenin çocuğudur kutsal ejderdir. Bulunduğu konumdan ve dünya düzeninden rahatsız olmuştur belki de korsan olan bir köle ile diyaloğa girmiş ve o kişi tarafından etkilendiği için malı mülkü bırakıp denize kaçmıştır. Sefalet içinde sürünürken Roger tarafından bulunmuş, Roger'ın gücü ve kişiliğinden aşırı etkilenmiş hatta D.'nin olayını öğrenmiş ve bunu gelecek nesillere taşımayı kendine görev edinmiştir. Sakin kalabilen, akıllı ve aşırı güçlü bir korsan olarak Shanks'ın lafına hürmet etmeyecek bir Wg görevlisi olduğunu sanmıyorum ama ona bu kadar önem veriyor ya da yanlarına kadar alıyor olmalarının sebebi Shanks'ın kutsal ejder olan ailesinin (varsa eğer) politik gücü ve öneminden olabilir. Bu olmasa bile Shanks gibi bir adam konuşmak istiyorsa dinlersin. Wb bile dinledi, sonu artistlenmeyle bitse bile içten içe Shanks'ın söylediklerinin doğruluğunu kabul ettiğine ve bir insan olarak Shanks'a saygı duyduğuna eminim. Sengoku için de durum bu olabilir. Shanks hain, karaktersiz, serinin gizli kötüsü vs olmaz. İki yönlü ajanlık yapıyorsa bile bu tamamen Wg'yi kandırmak, kullanmak amaçlıdır bence.

Shanks gibi Luffy'nin ilham aldığı bir adamın adının böyle kirletileceğini zannetmiyorum. En azından bu seride olmaz bence, o şapka sözü yerine getirilecek.

Shanks serideki en gizemli kişilerden biri. Bence one piece sonuna doğru göstermelik kötü kişiyi oynayacak maksat luffy kendisini ezip geçsin diye aksi halde Oda E. nun kendisine en çok benzettiği karakteri hain kötü düzenbaz biri olarak göstermez. Her adımı D. Adına atan bir kutsal ejder çıkacak bence. Bu yüzden seri sonunda ölecek. Kim bilir belki gerçekten luffy ve Shanks kutsal ejder kanına sahip kişilerdir hatta ikisi tahtın bilinmeyen son 2 varisi bile olabilir. :oleyo2::oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık