Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Shanks'ın Gerçek Kimliği ve Luffy ile Olan Bağlantısı

Tutar mı sizce?

• Tutar bu teori

Kullanılan: 25 51.0%
  • Tutmaz saçma geldi.

Kullanılan: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
Gorosei durup dururken bir kutsal ejderi Marijoe'dan avam tabakanın arasına indirip üstüne bir de korsan yapmış.

Bunu mu diyorsun sen şimdi?

Gorosei durup dururken bir kutsal ejderi Marijoe'dan avam tabakanın arasına indirip üstüne bir de korsan yapmış.

Bunu mu diyorsun sen şimdi?
Durup dururken değil. D. adını ve isteğini taşıyan bir korsanın gemisine girmesi için korsan yapmış diyor. Mantıklı da bir düşünce aslında, bunların sadece kavanozda yaşayan tiplerden ibaret olmadıklarını biliyoruz artık.

Bu teorinin eksik tarafı shanksın tayfaya ne zaman katıldığının bilinmemesi. Üstelik Roger dan böyle ışık almaları da bana mümkün gelmiyor. Adam vahşi. Luffy den çok farklı. Bu yüzden içeri birinin yerleştirilme ihtimali bana düşük geliyor

Durup dururken değil. D. adını ve isteğini taşıyan bir korsanın gemisine girmesi için korsan yapmış diyor. Mantıklı da bir düşünce aslında, bunların sadece kavanozda yaşayan tiplerden ibaret olmadıklarını biliyoruz artık.
Durup dururkendir bu. Gorosei ne zamandan beri Kutsal Ejderleri yönetiyor?
Dahası dünya hükümetinin derdi Kutsal Ejderleri ne zamandan beri bağlıyor?

Bu adamlar kendilerine tanrı diyor ve Dünya Hükümeti bunu kabul ediyor. D'miş, Raftel'miş Dünya Hükümeti bunu çözmek için ne cüret Kutsal Ejderleri rahatsız ediyor?

Durup dururkendir bu. Gorosei ne zamandan beri Kutsal Ejderleri yönetiyor?
Dahası dünya hükümetinin derdi Kutsal Ejderleri ne zamandan beri bağlıyor?

Bu adamlar kendilerine tanrı diyor ve Dünya Hükümeti bunu kabul ediyor. D'miş, Raftel'miş Dünya Hükümeti bunu çözmek için ne cüret Kutsal Ejderleri rahatsız ediyor?
Dünya Hkümeti hem kendi yapısını hem de Kutsal Ejderleri korumakla ilgileniyor ve başındaki adamlar tüm tarihi bilen kişiler. Yani Roger kimdir,nedir,gücü neye yeter yarım kalan D.nin arzusunu yerine getirip Dünya Hükümetini yıkabilir mi biliyorlardır. Böyle bir durumda bir casus hiç fena fikir değil.

Hatta ben iddaayı arttırarak diyorum ki Franky de aynı bu şekilde Mugiwara tayfasına girmiş bir casustur.

Dünya Hkümeti hem kendi yapısını hem de Kutsal Ejderleri korumakla ilgileniyor ve başındaki adamlar tüm tarihi bilen kişiler. Yani Roger kimdir,nedir,gücü neye yeter yarım kalan D.nin arzusunu yerine getirip Dünya Hükümetini yıkabilir mi biliyorlardır. Böyle bir durumda bir casus hiç fena fikir değil.

Hatta ben iddaayı arttırarak diyorum ki Franky de aynı bu şekilde Mugiwara tayfasına girmiş bir casustur.
Ben casus fikrine bir şey demiyorum ki. Ben casusun Kutsal ejderlerden çıkarılmasına bir şey diyorum. Farkındaysan casuslukla ilgili tek kelime etmedim.

Gorosei'nin kendi zaten en üst sınıftaki kutsal ejderlerden oluşuyor. İstediklerini yaparlar.

Ben casus fikrine bir şey demiyorum ki. Ben casusun Kutsal ejderlerden çıkarılmasına bir şey diyorum. Farkındaysan casuslukla ilgili tek kelime etmedim.
Kutsal Ejder yerine kimi görevlendirecekler ki hem de bu kadar kritik ve değerli bir göreve Lucci gibi dışarıdan kimselerin görevlendirilmesi saçma olurdu asıl. Konu Dünya Hükümeti ve Kutsal Ejderlerin bekası iken bu konuyu kendi dışlarında bir kişi yada yapıya açacaklarını sanmıyorum.
Goroseiler de Kutsal Ejder diye biliyorum mesela.

Kutsal Ejder yerine kimi görevlendirecekler ki hem de bu kadar kritik ve değerli bir göreve Lucci gibi dışarıdan kimselerin görevlendirilmesi saçma olurdu asıl. Konu Dünya Hükümeti ve Kutsal Ejderlerin bekası iken bu konuyu kendi dışlarında bir kişi yada yapıya açacaklarını sanmıyorum.
Goroseiler de Kutsal Ejder diye biliyorum mesela.
Benim bildiğim dünya hükümeti Kutsal Ejderlerin oluşturduğu bir kurum. Ama kurumdakilerin Kutsal ejderlerden seçildiğine dair bir açıklama yok.
Ben mi yanlış anladım yoksa?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık