Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Shanks'ın Gerçek Kimliği ve Luffy ile Olan Bağlantısı

Tutar mı sizce?

• Tutar bu teori

Kullanılan: 25 51.0%
  • Tutmaz saçma geldi.

Kullanılan: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49
Shanks'ın köstebek olma ihtimal var, Roger'ı yıllarca kandırmış olabilir, ama zehirleme gibi bir duruma cesaret edemez.
Bunu yapıp, pişmanlığını dile getirseydi Roger affetse bile Rayleigh bunu dümdüz ederdi.
Shanks ile Luffy'nin Anne tarafından akraba olma ihtimali var. Luffy'nin Annesinin kutsal ejder çıkabileceğini söyleyen teoriler görmüştüm.
Shanks aşırı boş olduğunu düşündüğüm, ne yaptığını kendisi bile bilmiyormuş gibi görünen bir karakter. Benim kadar nefret edeni yoktur.
Eğer Shanks köstebek çıkarsa ve kötü karakter olarak çizilirse gelmiş geçmiş en büyük One Piece karakteri olur gözümde.

Shanks in kötü bir karakter çıkacağını zannetmiyorum. Kötü biri olarak görünse bile sonradan eylemlerinin haklı bir nedeni varmış gibi bize gösterilicek

Neden mi?

Çünkü Oda E. Kendini bu karakterin yerine koyuyor. One piece de Shanks demek Oda E. Nun animedeki karşılığı demek bu yüzden Shanks i kötü veya önemsiz bir karakter olarak göstermeyecektir. Sonunda yine Shanks karakterini yüceltmenin bir yolunu bulacaktır

Roger dostları için defalarca kazanamayaci savaşlara girdi. Shanks uzun bir süre kendini gizlemiş ise Roger ın kalbinde bir dost olarak yer edinmiş olabilir. belki kutsal ejder olsa bile Roger a asla söylememişte olabilir bu durumda Öldüğü ana kadar shanks i dostu olarak görmeye devam etmiş olma ihtimalide var.

Eğer luffy nin annesi kutsal ejder ise luffy sadece bir kutsal ejder olmaz aynı zamanda bir D. Olduğu için Melez olarak sayılmalı. Gelecekte bütün sırlar ortaya çıktığında düzenin degismesi adına hem bir D. Hemde bir kutsal ejder olan melez luffy nin konumu açıkça daha iyi olucak ve barışın sağlanması adına en büyük As kartı olma ihtimalide artacak. Aksi halde işi daha zor olmaz mıydı? Bu yüzden luffy nin sadece D. olmasındansa aynı zamanda bir kutsal ejder olması daha mantıklı geliyor
Hem kutsal ejder ve D olması daha çok etki eder. Şoyle bir durum var. Doflamingo'nun babası bile bazı seyleri kavrayıp,insanları kendisiyle eşit gördüğu halde insanlar tarafından kötü bir insan tanımı olarak gördü. Eğer luffy'nin tenryubitoo olduklarını bilirlerse bence ona da aynı muamele edip daha düsmanca hareket edebilirler.

Hem kutsal ejder ve D olması daha çok etki eder. Şoyle bir durum var. Doflamingo'nun babası bile bazı seyleri kavrayıp,insanları kendisiyle eşit gördüğu halde insanlar tarafından kötü bir insan tanımı olarak gördü. Eğer luffy'nin tenryubitoo olduklarını bilirlerse bence ona da aynı muamele edip daha düsmanca hareket edebilirler.

Fakat bu gerçek bütün dünyanın luffy yi benimseyip kabul ettiği bir dönemde gerçekleşirse o zaman ön yargıların ve düşmanlıkların azalmasındaki en büyük etken olmaz mıydı? Düşün biri gelip senin ülkeni kurtarıyor ve bunu herhangi bir kar amacı gütmeden yapıyor. Halkının ve senin sempatini kazanıyor sonra öğreniyorsunki bu adam dünyadaki en aşağılık soydan geliyor. Napacaksın hemen onun hakkındaki fikirlerin mi değişir?

Fakat bu gerçek bütün dünyanın luffy yi benimseyip kabul ettiği bir dönemde gerçekleşirse o zaman ön yargıların ve düşmanlıkların azalmasındaki en büyük etken olmaz mıydı? Düşün biri gelip senin ülkeni kurtarıyor ve bunu herhangi bir kar amacı gütmeden yapıyor. Halkının ve senin sempatini kazanıyor sonra öğreniyorsunki bu adam dünyadaki en aşağılık soydan geliyor. Napacaksın hemen onun hakkındaki fikirlerin mi değişir?
Ben tamam bir şey demem. Op evrenindeki halkların Tenryubitoo anlayışı değişir mi onu sormak lazım.

Ben tamam bir şey demem. Op evrenindeki halkların Tenryubitoo anlayışı değişir mi onu sormak lazım.
Oda E. Bize bu nefreti göstermesi sadece kalemine bakıyordu yine aynı şekilde bi kalemle bize bi güzel hepsini yedirir sindirmemizede yardımcı bile olur o yüzden ben pek takmiyorum belki başlarda luffy adına kötü olsada sonradab paçayı kurtarır sempatileri geri kazanır

Oda E. Bize bu nefreti göstermesi sadece kalemine bakıyordu yine aynı şekilde bi kalemle bize bi güzel hepsini yedirir sindirmemizede yardımcı bile olur o yüzden ben pek takmiyorum belki başlarda luffy adına kötü olsada sonradab paçayı kurtarır sempatileri geri kazanır
Halkların direkt tenryubitoolara alışması biraz acele iş olmaz mı? En azından luffy tenryubitoo olduğu bilinmesi lazım ona göre yaptığı işler sonucu yavaş yavaş halkın da görüşü değismesi lazım. Yoksa insana köpek muamelesi çekmek direkt unutulacak bir şey değil.

Halkların direkt tenryubitoolara alışması biraz acele iş olmaz mı? En azından luffy tenryubitoo olduğu bilinmesi lazım ona göre yaptığı işler sonucu yavaş yavaş halkın da görüşü değismesi lazım. Yoksa insana köpek muamelesi çekmek direkt unutulacak bir şey değil.

Dedigin gibi sıkıntılı durumlarin ortaya çıkması muhtemel. Bu konuda işlerin nasıl isleyeceğini pek bilmesemde zamanı gelince herkesle beraber görücez. Bu yüzden süreç hakkında tartışmak azda olsa saçma. Tabikide eğer bunlar yaşanırsa karakterlerden tut okuyuculara kadar bir çok kişinin olumsuz yorum yapmasına neden olucak. Bu yüzden sadece bekleyelim ve görelim.:good:

:hmm:Kim bilir belki böyle bir teorinin gerçekleşme ihtimali bile olmayabilir. :oleyo2:

Dedigin gibi sıkıntılı durumlarin ortaya çıkması muhtemel. Bu konuda işlerin nasıl isleyeceğini pek bilmesemde zamanı gelince herkesle beraber görücez. Bu yüzden süreç hakkında tartışmak azda olsa saçma. Tabikide eğer bunlar yaşanırsa karakterlerden tut okuyuculara kadar bir çok kişinin olumsuz yorum yapmasına neden olucak. Bu yüzden sadece bekleyelim ve görelim.:good:

:hmm:Kim bilir belki böyle bir teorinin ihtimali bile olmayabilir. :oleyo2:
Yok ya iyi ve sağlam bir teori. Shanks kısmı tutacak gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık