Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Şahsen en güçlü Yonko olarak görüyorum ama bu güç öyle fiziksel güç vb şeyler değil. Diğer 2 barbarın aksine adamın bariz şekilde kafası çalışıyor. Uyanık olan az çok kafası çalışan her şekilde dövüşü kazanır bu OP dünyasında da gerçek hayatta da böyledir. Hız konusunda büyük ihtimalle 4 ü arasındaki en hızlısı öbür türlü diğerleriyle arasındaki fiziksel zayıflığını da düşünürsek hızı da düşük olsaydı çok gereksiz güçsüz olurdu. Haki konusunda da 4 ü arasındaki en güçlüdür aralarında hakisi ile ön plana çıkan bir tek Shanks. Bütün bunları düşünürsek 1v1 de de 50v50 de de bütün Yonkoları alır gibi geliyor. İnş Oda sıçıp batırmassa her güzel karaktere yaptığı gibi okuması zevkli chapterlar görürüz.

AmA kArDeŞim bUndAn 5MilYON YıL öNCe mİhOWq a KaybETmişti biDe ÜsTünE hAmSiye KoLuNU KapTıRDı

Bu adamda ağır içici tipi var. Hani böyle sokakta sızmış , berduş hiç yıkamayan ayyaşlar var ya heh işte Shanks onlardan.

Bir tiyatro oyuncusu için provaya geldiğinde kendi görünmeden kokusunün fark edildiğini duymuştum. Yüksek ihtimalle Shanks de öyle. Hatta tayfanın komple böyle çıkma ihtimali var.

Bu karakterin kişiliği ve tipi zamanla anlaşılmaz bir şekilde değişti. Görünüşü bir yere kadar, ama hain çıkmayacaksa davranışındaki değişim beni rahatsız ediyor. Başlarda Luffy gibi, kafası pek çalışmayan ve ciddiyetsiz bir tipti. Şu an hem daha zeki, hem de daha kasıntı.

Görünüşünün değişmesi de konuda yazıyormuş:
"Serinin en başında Luffy ve Shanks'ın özellikleri birbirine çok benziyordu. Ancak sonradan Oda, Shanks'ın görünümünde bariz değişiklikler yapmıştır. Gözlerini daha keskin hale getirmiş ve küçültmüştür. Burnunu, Nico Robin'in burnu gibi farklı bir görünüme kavuşturmuştur. Hatta serideki diğer tüm karakterlerden farklı bir burun şekli çizmiştir. Kızıl saçlarını daha uzun ve dağınık yapılmıştır. Gözündeki yara izlerini ise kenarları ise düz halinden daha eğri büğrü şekle çevirmiştir."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık