Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Dayaktan sonra bu amaç hala devam ediyor mu acaba!
Bunlar bizden birşey olmaz diyerek köylerine dönerler artık :)
Büyük ihtimalle Kaido'ya yönelecektir Kid.
Belki Luffy-Law-Kid ve Drake birleşirse müthiş savaş olur :)

Drake kaidou nun emri altında değilmiydi benmi yanlış anlamışım :confused:
Öyle ama bir amacı vardır büyük ihtimalle.
Dof babasını öldürdü adamın bu sebeple yaklaşmış olabilir Kaido'ya.
Luffy'ler indirdiğine göre Dof'u böyle bir olasılık var yani.

Kid anca Shanks'ın ayakkabılarını boyar Yonkou'nun ne demek olduğunu az çok anlamıştır Kid. :)
Bir de utanmadan hedefimiz Shanks diyor ya :D :D :hhh:
Apoo vasıfsızları ve adamları hemen taraf değiştirmiş, Hawkins de topuklayıp kaçmıştır. Tek başına yapabileceğinin en iyisini yapmıştır reyiz. Sonuçta bu adam Shanks'la eşit şartlarda savaşabilmek için kendi kolunu kesebilecek psikopatlıkta. ;)

Kid Shanks'a kendi kılıcıyla sağ kolunu kestirip sol koluna taktırır. :a:

Serinin en karizmatik karakteri.Shanks en güçlü adam çıksa şaşırmam.Nedense tam Oda'lık hareket gibi geliyor bana bu.

Birde şu var.Her yonko bi şekilde adı geçti yahut sahne aldı seride son zamanlarda.Big Mom ittifaklar kurduğunu ve raftelin yerini gösteren yazıtlardan birine sahip olduğunu öğrendik.Kaido zaten son zamanlarda yardırıyor.Teach desen herif devrimcilerin orayı basıyor, Cp-0 ile dövüşüyor.

Şimdi Teach daha yonko değil iken ,Kaido ile Mom'ın sadece adı bilinirken Shanks Oda'nın Op evrenindeki gözü gibiydi.Ki halada öyle olduğunu düşünüyorum.Açıkçası Oda'nın en iyiyi sona sakladığı fikrindeyim.Shanks'a yine karizma kastıracaktır Oda.Ben bu karizmasının artacağı olayların yanında Shanks'a Dünyanın En Güçlü Adamı ünvanını verebileceği fikrindeyim :)

Eline sağlık Smoker :)

Apoo vasıfsızları ve adamları hemen taraf değiştirmiş, Hawkins de topuklayıp kaçmıştır. Tek başına yapabileceğinin en iyisini yapmıştır reyiz. Sonuçta bu adam Shanks'la eşit şartlarda savaşabilmek için kendi kolunu kesebilecek psikopatlıkta. ;)

Kid Shanks'a kendi kılıcıyla sağ kolunu kestirip sol koluna taktırır. :a:
Shanks'ın karısında 5 dk dayanabilirse dua et sen :D
Felç etmiş bunu Kaido, Shanks karşısında da hiç bir fark kalmaz aynı duruma düşer Yonkou farklı bir kavram Mangaka bize bunu gösterdi.
Shanks acımaz 3 'ü olsun dövüş en fazla 1 saat sürer :D

Yalnız adam harbiden hakide master. Artık hakisi OP evreninden çıkıp okuyucuları-izleyicileri etkilemeye başlamış. :)

Teach zannımca Shanks'ı Gomu Gomu no Mi için çizdi. Animeye ne kadar güzvenilir bilmem ama ikisinin renkleri ve kıvrımları aynı. Yami Yami no Mi sanıp bir anda dalmıştır Shanks'a.

Sonuçta bu adam Shanks'la eşit şartlarda savaşabilmek için kendi kolunu kesebilecek psikopatlıkta. ;)
Fanlığın dibine vurmuşun ha!
Çok güzel hüsn-i talil yapmışın. ;)

Sitede başka bir arkadaş paylaşmış idi ama ben tekrar paylaşayım. :)
Al bu da benden sana gelsin:

Bu arada eline sağlık Smoker...

Her ne kadar kılişe olacak olsa da Oda bu adamı Teach'e yedirecek bana kalırsa. Kid ve ittifakı yese daha iyi olurdu serinin gidişatı açısından ama Kaido ile birlikte o iş zora girdi. Tayfasız Kaido'yu alamayanlar Shanks'ı tayfası ile birlikte nasıl alacak. Bir kılıf uydurulmaz ise sakat iş o.

Shanks'ın bir iş yaptığı da yok. Öteki yonko'lar en azından KK'lık peşinde bu adam ise ben bahsimi Luffy'e oynadım diyerek kıyıda köşede elinde sake takılmakta. Ama korsan gibi korsan. KK'lık hayaline kapılıp insani hırslarına yenik düşmemiş. Kendi eğlencesinde. Gerçekten özgür olan tek adam budur. Bu açıdan güzel adam.

Şimdi çıkıp ben de KK olacağım derse yakışık almaz. Luffy ile aralarında o kadar hukuk var. En güçlü olmasına da amacı KK'lık olmaması sebebi ile ihtimal vermem. En güçlü denen adamın bir amacı olur ki en güçlü olmasının altı dolsun. Bu korsan arkadaşımız ise Luffy'i beklemekte. Neyse ellerine sağlık.

Shanks ve rayligh zaten raftele gitmiş olayı bilen adamlar One piece ne olduğunu bilen adamlar neden KK peşinde olsunlar ki onların mutlaka başka bir amacı var el altından yürüttükleri görünürde olmayan bizim bilmediğimiz bişey ilerde çıkacak ortaya bence

Diğer mangakalar olsa bu karakteri en kötü karakter olarak seri bossu yapardı son bölümlerde. Luffy en son bunu yenerdi.

Ama Oda'mız ya bu arkadaşı harcar ya da elini ayağını çektirir.

Shanks beklendiği gibi iyi bir adam çıkmayacak düşüncesi hakim bende.
Diyordu zaten seri başında biz korsanız oyunu kurallarına göre oynamayız diye , çıkacak başının altından bir iş şaşırtacak herkesi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık