Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shanks Kılıç Ustası mıdır?

• Konbuyu başlatan fortime
  • Başlangıç tarihi

Shanks kılıç ustası mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    356
Shanks diyor ki düello için mi geldin. Bunun üzerine artistik bir biçimde Mihawk'In cevabı bu oluyor. Hani bunu nasıl izah edeyim bilmiyorum. Ama Mihawk üste çıkmaya çalışıyor gibi geldi bana. Yani tek kollu başka biri de olsa ona da öyle diyeceğini hiç sanmıyorum. Shanks'e özel bir cevaptı anlayacağın.
"Buraya dövüşmek için gelmedim." yerine "Tek kollu bir adamla dövüşmem" olarak değiştirmiş. Anlayacağın dövüşmek için gelse bile tek kollu olduğundan dövüşmeyeceğini söylemiş.

Adam ağalar gibi oturuyor orda.:D Sen mi geldin yine ? Bırah yakamı da yenemiyeceksin der gibisinden ..:D Mihawk da anlıyor tabi. Alt da kalmamak için özürlü adamsın dua et kolun yok diyip de işin içinden sıyrılmaya çalışıyor gibiydi.:D Tamam az bir şey oynadım. Ama genel görüntü de böyle yani.
Haterliğin başına vurmuş, ne diyeyim :D

"Buraya dövüşmek için gelmedim." yerine "Tek kollu bir adamla dövüşmem" olarak değiştirmiş. Anlayacağın dövüşmek için gelse bile tek kollu olduğundan dövüşmeyeceğini söylemiş.
Yahu nefes almakta zorluk çeken Luffy'e saldıran bir adam bu. Karşısında o kol ile Yonkouluk mertebesinde kalabilmiş bir adam var. Shanks dediğim gibi fazla takan biri değil. Yoksa o lafın da cevabını verirdi Mihawk'a. Bence Mihawk o ortamda tamamen altta kalmamak için böyle bir şey söylüyor.

Yani düello etmeye mi geldin denildiği sırada,hayır gelmedim dese ezilmiş gibi duracak. Bunun yerine tek kollu bir adamla dövüşmem diyerekten puan kasıyor.

Ben bu siteye üye olmadan önce bile bu sahneden bunu çıkarmıştım. Hatta Mihawk sevdiğim bir karakterdir.

Yahu nefes almakta zorluk çeken Luffy'e saldıran bir adam bu. Karşısında o kol ile Yonkouluk mertebesinde kalabilmiş bir adam var. Shanks dediğim gibi fazla takan biri değil. Yoksa o lafın da cevabını verirdi Mihawk'a. Bence Mihawk o ortamda tamamen altta kalmamak için böyle bir şey söylüyor.

Yani düello etmeye mi geldin denildiği sırada,hayır gelmedim dese ezilmiş gibi duracak. Bunun yerine tek kollu bir adamla dövüşmem diyerekten puan kasıyor.

Ben bu siteye üye olmadan önce bile bu sahneden bunu çıkarmıştım. Hatta Mihawk sevdiğim bir karakterdir.
Ne yani Mihawk'ın yerinde Shanks olsa Luffy'e ciddi mi saldıracak? Adam zaten "Üzgünüm Shanks, Luffy'i biraz denemek zorunda kalacağım" diyor.

Sana göre ezilmemek için, bana göre ideallerine göre haraket ettiği için o sözü söyledi. Sonuçta dövüşmek için geldiysem yine dövüşürüm imajını verdi Oda.

Ne yani Mihawk'ın yerinde Shanks olsa Luffy'e ciddi mi saldıracak? Adam zaten "Üzgünüm Shanks, Luffy'i biraz denemek zorunda kalacağım" diyor.

Sana göre ezilmemek için, bana göre ideallerine göre haraket ettiği için o sözü söyledi. Sonuçta dövüşmek için geldiysem yine dövüşürüm imajını verdi Oda.
MF'de aslında dövüşmek için gelmişti. Ama kimseye bir şey demeden sadece sorulan soruya cevap vererek ben ona söz vermemiştime getirdi olayı. Bu da referans alınamaz mı ? :D Belli oluyor yahu çekiniyor gibi Shanks'ten.:S

Neyin puanı abi ? Zaten adamın alem kurduğu adada puan kassa ne olacak ?

Ben olaya böyle bakıyorum. Yoksa Shanks'e acıdı tek kollu adam dövüşemem ben bu tek kollularla değil muhabbet.
Zaten younkoya istese de acıyamaz ama Shanks da karşısındakini az çok biliyordur. Zaten orada Shanks ın kemik tayfa alem kurmuş farkındaysan tayfada ki ezikler Mihawk gelince tırsıyorlar ama kemik tayfa azını açmıyor neyin ne olduğunu biliyorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık