Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks D. mi?

Shanks D. mi ?

• Lawın D. çıktığı yerde Shanks sonuna kadar D.

Kullanılan: 25 30.5%
  • Hayır D. değil

Kullanılan: 57 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    82
Çıkmasını isterim ama çıkmayacaktır.
D.ler aslında kalabalık ve ddünyanın çeşitl yerlerine dağğılmışlar. Belirlenen güne kadar gizleniyorlar bence. Bir ulus olan D.lerin 3-5 tanee olması hiç mantıklı olmaz. Güya bunların WG ile malum hesabı var. Shanks'ın hatta Ray'in D. çıkmaısı beni şaşırtmaz. Olsa sevinirim. 3-5 kişi ile WG'den hesabı kesmenin ne anlamı kalır.

Çıkmasını isterim ama çıkmayacaktır.
D.ler aslında kalabalık ve ddünyanın çeşitl yerlerine dağğılmışlar. Belirlenen güne kadar gizleniyorlar bence. Bir ulus olan D.lerin 3-5 tanee olması hiç mantıklı olmaz. Güya bunların WG ile malum hesabı var. Shanks'ın hatta Ray'in D. çıkmaısı beni şaşırtmaz. Olsa sevinirim. 3-5 kişi ile WG'den hesabı kesmenin ne anlamı kalır.
Yahu ne bekleyen bir klanmış ki önemli D.ler dahil kimse ne olduklarını bilmiyorlar? Olay bence D.lerin kaderle bir bağlantısı olması yoksa ortada 1000 yıllık gizli örgüt falan yok yani.

Yav ne örgütü ne kuruluşu kardeşim Luffy hatta Law (ailesi ve çocukluğu daha belirgin) doğduğu gibi mi üye oldu D örgütüne ama ben Shanks'tan D lik bekliyorum.Teach ile geçmişleri aynı aileye kadar bile gidebilir diye düşünüyorum.Ama bu D olma ve bunun önemi iyi bir biçimde açıklanacaksa bence Roger üzerinden değil de Dragon'un çocukluğu üzerinden anlatılmalı (dedesi ile bir flashback bilgilendirici olabilir).
Yani Shanks D çıksa şaşırmam ama ben de çıkmasını istemem.Forumda RoronoaDım Zoro akımı falan türer.Zoro fanıyım ateş etmeyin!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık