Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks D. mi?

Shanks D. mi ?

• Lawın D. çıktığı yerde Shanks sonuna kadar D.

Kullanılan: 25 30.5%
  • Hayır D. değil

Kullanılan: 57 69.5%

• Kullanılan toplam oy
    82

Arkadaşlar herkesin bildiği üzere Gol D. Rogerın Luffyden önce gençliğinde taktığı şapkayı Shanksa vermiştir.Peki D. iradesi olmayan birine neden şapkasını versin.Sonuçta D. arzusu gerçekleşmesini bekliyor.Shankstan iyi haki kullanan bana göre seride gösterilmedi potansiyeli aşırı fazla. Uzun lafın kısası Shanks bence D. çıkacaktır sizin yorumlarınızıda öğrenmek isterim...

Açıkçası en sevdiğim karakter olsa da pek ihtimal vermiyorum. Yani D. gibi gözüküyor baksan ama adamda her şey var üstelik genç bir de D. ise KK olsun diyesi gelir insanın. Onun için değildir diye düşünüyorum.

Bu konuda kararsızım. Shanks şapkayı D.nin iradesini görüp bildiği için Luffy'e verdi ama Roger şapkayı Shanks'e verdiğinde Raftel'e ulaşmamıştı, saklı tarihi ve D'nin gerçekten ne olduğunu bilmiyordu diye düşünüyorum. Bu yüzden Shanks D. olmayabilir.

D olsa bile doğu mavideki D.lerin ayrı bir önemi olduğunu düşünüyorum. Bu rio ponegliflerinde bir şekilde belirtiliyor bence. Bu yüzden ki Shanks Roger'ın tam anlamıyla varisi olmayıp elçisi olma yolunu izliyor. Shanks'ın tekrar Doğu Mavi'ye gelip, varis aramasının sebebi de bu olabilir ki buldu da.

Bu konuda kararsızım. Shanks şapkayı D.nin iradesini görüp bildiği için Luffy'e verdi ama Roger şapkayı Shanks'e verdiğinde Raftel'e ulaşmamıştı, saklı tarihi ve D'nin gerçekten ne olduğunu bilmiyordu diye düşünüyorum. Bu yüzden Shanks D. olmayabilir.

D olsa bile doğu mavideki D.lerin ayrı bir önemi olduğunu düşünüyorum. Bu rio ponegliflerinde bir şekilde belirtiliyor bence. Bu yüzden ki Shanks Roger'ın tam anlamıyla varisi olmayıp elçisi olma yolunu izliyor. Shanks'ın tekrar Doğu Mavi'ye gelip, varis aramasının sebebi de bu olabilir ki buldu da.
Bak sen nerede geçiyor diye soralım mı yoksa ilerde teori falan yazınca mı belirtirsin : ))

Herkes D. çıkacaksa D.'nin bir ciddiyeti kalmaz. Law sonradan D. olduğu anlaşılan bir karakter aynı şeyi Shanksta kullanırsa saçma olur. Onun haricinde her şapkayı giyen D. olsaydı Namide D. olurdu.

Umarım D. değildir.Zirvede fazla D. var.İşin esprisi kaçıyor sadece D.leri okuyormuş gibi hissediyorum.Normal insanlardan da güçlü adamlar çıksın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık