Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Serideki Takdir Ettiğiniz/Beğendiğiniz veya Beğenmediğiniz Davranışlar

Biraz alakasız olabilir ama One Piecede Adalet sisteminin saçmalığının çok defa işlenmesi,aslında adaletin güçlülerin kendi dünya görüşlerinden ibaret olduğuna çok defa vurgu yapılması çok hoşuma gidiyor.
Amiralleri geçtim Smokerin bile kendi adalet yargısını uygulamaya çalıştığı bir sistem var One Piecede.
Devrimcilerden bu konuda çok umutluyum.İstiyorum ki devrimciler de Dünya Hükümeti gibi b.. batmış olsun.Oda'ya bu konuda çok güveniyorum,umarım ters köşeye yatırmaz beni.Devrimcilerin ütöpya bir sistem çıkması hayal kırıklıgına ugratır.Aynı şekilde Luffy K.k olduğunda herkesin mutlu olması hayal kırıklığına uğratır beni.

Alpamis

Seri de sevdiğim en güzel noktalardan biri de seri ilerledikçe Luffy ve tayfa arasında ki güç farkının giderek artması ve özellikle bu arc'ta işlenen kaptana olan saygı güven şeyleri çok hoş :D

Düşünsenize Elephant Gatling yapıyor tayfaya kan alır tayfadan :D

Irkçılığa, Adalete, sisteme, Eşcinsellere, Tanrı kavramına, derin devlete ve daha pek çok şeye parmak atması.
Çocuklar ve gençler için hazırlanan bi seriye göre çok ciddi konulara değiniyor Mangaka.Ve bunlarıda gayet iyi işliyor.
Tanrı kavramı değil, kibir irdeleniyor One Piece'te. Varoluşa dair hiçbir şey işlenmedi şimdiye kadar.

@Alpamis

Luffy - Giganto Elefanto Rayfuru
Zoro - Şişişanşın
**takır tukur şangır şungur ** Luffy'nin yere düşme sesi. :(

Alpamis

Tanrı kavramı değil, kibir irdeleniyor One Piece'te. Varoluşa dair hiçbir şey işlenmedi şimdiye kadar.

@Alpamis

Luffy - Giganto Elefanto Rayfuru
Zoro - Şişişanşın
**takır tukur şangır şungur ** Luffy'nin yere düşme sesi. :(
Luffy yere düşüyorken Zoro ölmekle meşgul oluyorsa :D olabilir.

Alpamis

Birinin elinde kılıç var, diğeri ise elini balon gibi şişirip vuruyor. Zoro pek zorlanmaz patlatır o balonu. ;)
Chinjao'nun matkabı(Tabi o ara matkabı yoktu ama Cavendish gibi bir kılıç ustasının kılıcı kırılacak raddeye geliyordu yine de ) patlatamıyor Zoro patlatacak :D Kılıcın farketmeyeceğini biliyoruz. Kılıç ustası serisi okumuyoruz.

Chinjao'nun matkabı(Tabi o ara matkabı yoktu ama Cavendish gibi bir kılıç ustasının kılıcı kırılacak raddeye geliyordu yine de ) patlatamıyor Zoro patlatacak :D Kılıcın farketmeyeceğini biliyoruz. Kılıç ustası serisi okumuyoruz.
Tam tersi Cavendish o cüsseyi o kılıçla kaldırdığı için övülüyor kılıcın kırılması falan söz konusu bile değil. Diğer tarafta Çinjao'nun saldırısının adı, Delemeyen Ejder, sen düşün işte. Bir balonu duvara vursan patlamaz ama bıçakla ufak bir temas balonu gümletir. ;)

Konuya dönersek, Luffy'nin aşırı torpilli olması alerji yapıyor benim bünyemde. Birisi Luffy'e yardım ettiğinde falan kaşınmaya başlıyorum. :(

Alpamis

Tam tersi Cavendish o cüsseyi o kılıçla kaldırdığı için övülüyor kılıcın kırılması falan söz konusu bile değil. Diğer tarafta Çinjao'nun saldırısının adı, Delemeyen Ejder, sen düşün işte. Bir balonu duvara vursan patlamaz ama bıçakla ufak bir temas balonu gümletir. ;)

Konuya dönersek, Luffy'nin aşırı torpilli olması alerji yapıyor benim bünyemde. Birisi Luffy'e yardım ettiğinde falan kaşınmaya başlıyorum. :(
Sen oynadığın balonlarla karıştıryorsun herhalde :D O kadar temasla patlayan balonu kafana vur bakayım bir etkisi olucak mı :D

Torpil konusunda ise söyleyecek bir şeyim yok çünkü senin kaşıntın başka bir şeyden.Torpil diye bir şey yok.Asıl torpil Zoro'ya geçildi.Dua etsin Luffy gibi kaptanı var.

Kişilerin torpilli olması sende alerji yapıyorsa toriko okurken komatsu'yu her gördüğünde anafilaktik şok geçirmen lazım.:artiz:

Konu ile ilgili olarak. Dünyası ve karakterleri hoşuma gidiyor. eleştirildiği gibi ordan burdan almış olsada ben işlenişe bakarım. Komediside güzel.

Edit :Usopp'u da sevemedim bir türlü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık