Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Herşey tamamda bu Shanks tam bir kenboshoku haki fakiriymiş. Higuma'nın attığı sis bombasına verdiği tepki ortada. Higuma, Shanks'ın gözlerinin önünde Luffy'i kaçırıp gidiyor resmen, buna diyecek bir cevabınız olacağını sanmıyorum.

Ayrıca Ben Beckman'ın sözleri ilginç '' Bizimle savaşmak istiyorsan bir savaş gemisi getir '' diyor. Bir savaş gemisi getirseler savaşabilecekler demekki hahahaha. Ulan Oda ne adamsın :D Seriyi uzattıkça uzattın böyle absürt şeyler çıkıyor ortaya sonra.

O sıralar Kenbunşokunun K'si bile yoktu büyük ihtimal Oda'nın kafasında. :D

Herşey tamamda bu Shanks tam bir kenboshoku haki fakiriymiş. Higuma'nın attığı sis bombasına verdiği tepki ortada. Higuma, Shanks'ın gözlerinin önünde Luffy'i kaçırıp gidiyor resmen, buna diyecek bir cevabınız olacağını sanmıyorum.

Ayrıca Ben Beckman'ın sözleri ilginç '' Bizimle savaşmak istiyorsan bir savaş gemisi getir '' diyor. Bir savaş gemisi getirseler savaşabilecekler demekki hahahaha. Ulan Oda ne adamsın :D Seriyi uzattıkça uzattın böyle absürt şeyler çıkıyor ortaya sonra.

Shanks içmiştir o sahneden önce.
Böyle sahneleri görmemezlikten gelip bir sonraki sahneye geçmek lazım. :good:

Bu arada Mihawk çöp. Adamı Vista durdurdu. Halbuki Shanks olsa Haki ile bayıltıp geçerdi. :D

Jinbeinin Bigmomı tek darbede savurması(Çapsız balığın bir yonkouyu düşürdüğü durumdan sonra Onepiece gözümden düştü)

en büyük hayal kırıklığım zoronun mihawk önünde eğilip ağlaması olmuştur .. hala o görüntü aklıma gelir... Yakıştıramıyorum ya aklım kesmiyor o resme.. Ama oldu artık yapacak bir şey yok .. Ben zorunun wanoda devleşeceğini ve uzun zaman sonra en epik dövüşünü izleyeceğiz ve yıllarca konuşacağımız düşünüyorum..

Niye öyle dedin şimdi? Zamanında hükümet Beyazsakalla buluşmasınlar diye savaş gemileri göndermişti, filo diye geçiyordu sanırım. Hem Japoncada çoğul kullanmıyorlar çoğunlukla galiba yani çoğul anlam da anlaşılabiliyor bazen. O da fayda etmemişti ya, neyse:gamyon:.

İlginç yahu Zoro gibi yeşilli ve kasıntı karakterleri hiç sevmem ama oda şu adamın hakkını veriyor. Ayrıca Sanji bin adam alırsa Zoro on bin alır. Franky mesela karakterinden bir şey kaybetmemiş gibi duruyor ama o tipi görünce bi acayip oluyorum. Yakında kendini araba yapıp yarışlara da katılır
Valla Oda sanjiye çok yazık etti. Adam fan oylamasında 3. Sırada ve zoro ile arasında oy farkı çok az. Yani hakkettiği ilgiyi görmüyor bence. Sanji’yi sevmek kolay değil çünkü sanji’nin kötü günü fazla ve o anlarda onu sevmek zor oluyor. Zoro hep sükse yapmış birisi ve havalı sahneleri bolca var. Zoro nereli demişler Oda japonya demiş yani burdan belli oluyor zaten onu ne kadar sevdiği :)

Ah bana franky deme :(
Franky’nin şu halini özledim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık