Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Yav yapma etme. Merak ediyorsa ediyor, yaptığı an tacizdir. Bu seride ruh var ve ruh değişimiyle birlikte farklı bedende dahi olsan hisseden bedenin sahibi değiş ruhun sahibi oluyor. Net taciz. Nami'nin Momonosuke ile yaptıkları da konu dışı. Onun vebali onda. Onu da sevmem. :(
Teknik olarak kendi içinde bulunduğu vücuda dokunuyor orada diye görmüş sanırım mangaka.Onun dışında senin beklentilerin biraz kadının da erkeğin de doğasına aykırı gibi.Her karakterin Luffy gibi aseksüel olması lazım o da imkansız.

Teknik olarak kendi içinde bulunduğu vücuda dokunuyor orada diye görmüş sanırım mangaka.Onun dışında senin beklentilerin biraz kadının da erkeğin de doğasına aykırı gibi.Her karakterin Luffy gibi aseksüel olması lazım o da imkansız.
Aseksüel olsun demiyorum ki yanlış anlıyorsun. Hisler olabilir, merak olabilir. Eyvallah. Normal şeyler. Ama sınırı da aşmamak lazım. Ben düzgün bir birey olsunlar isterdim o kadar. Olamadılar napalım sevmeyiz biz de.

+1lerinizi vereyim. Mangaka bazı şeyleri sürüm sürüm süründürürken, bazı şeyleri oldu bittiye getirebiliyor. Benim en büyük hayal kırıklığım zaman atlamasıdır, zaman atlaması 1 kişiye yaramıştır o da Brook, diğer herkes daha geriye gitti.
Teknik olarak herkese yaradı da karakter gelişimi olarak bir tek Zoroya yaradı. Ya mesela balık adam adasına inerken tonla zaman vardı o süreçte kimin ne yaptığıyla ilgili muhabbetler olabilirdi. Sanjiye sorulduğunda hey luffy iki yıldır ivankovla çalıştım diyebilirdi veya Zoroya biri merak edip gözüne ne oldu diye sorar o da çalışırken oldu önemli değil diyebilirdi ( özel bir tarafı yoksa) nami başka gökyüzü adaları da varmış falan diyebilirdi, Robin biraz da olsa devrim ordusundan babasından bahsedebilirdi. İlla ki ciddi bilgiler vermesine gerek yoktu ama luffy size anlatacağım çok şey var deyip hiçbir şey anlatmadı o kadar zamandır. İki yıl geçtiğine emin olduğumuz tek şey balığı beyazsakala benzetmesi oldu o kadar. Gizem olacak şey var olmayacak şey var. Neyse darlandum

Herşey tamamda bu Shanks tam bir kenboshoku haki fakiriymiş. Higuma'nın attığı sis bombasına verdiği tepki ortada. Higuma, Shanks'ın gözlerinin önünde Luffy'i kaçırıp gidiyor resmen, buna diyecek bir cevabınız olacağını sanmıyorum.

Ayrıca Ben Beckman'ın sözleri ilginç '' Bizimle savaşmak istiyorsan bir savaş gemisi getir '' diyor. Bir savaş gemisi getirseler savaşabilecekler demekki hahahaha. Ulan Oda ne adamsın :D Seriyi uzattıkça uzattın böyle absürt şeyler çıkıyor ortaya sonra.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık