Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    222
''Zoro, kafesi kesemedi,'' muhabbetini çok garip buluyorum başından beri. Oda'nın kötü işlediği şeylerden biri daha. Çünkü hiç kesmeyi denemedi. Zoro'nun daha önce kesmeyi denediği ve kesemediği şeyler gördük. Hatta bunun üzerine ekstra antrenman yaptığını da gördük. Bence o kafes nihai bir güçtü. Yani ''Luffy, ellerine çakılı olan çiviyi çıkaramadı,'' demek gibi bir şey bu. Tabii burada dediğim gibi suç Oda'da. Çünkü çivilerin güçle çıkarılamayacağını belirtti mangada ama kafesin kesilemeyeceğini özellikle belirtmedi.

Güçlenmek istemeden kısa sürede bu kadar güçlenen adam,Saka'yı geçerdi.Ayna dünyasında olunca ne oluyor.Roger haki mi kullanamıyor.Kizaru'yu Roger'ın elinin tersiyle vursa komaya sıkacağı Marco tutuyor :(
Ace'nin top hali ortalama Amiral gücünde olurdu. Ben güçsüz olur demiyorum.

Kizaru aynadan yansıya yansıya powerup alırdı. Ayn dünyasında karşısında kimse kalamaz.

Bu gidişle gördüğümüz ilk seviyesi son seviyesi olacak. Bi sal ve Oda şu adamları. Zoro'dur Sanji'dir ölümüne bir tam dövüş yapsınlar kaç yıl oldu kim bilir

Ace'nin top hali ortalama Amiral gücünde olurdu. Ben güçsüz olur demiyorum.

Kizaru aynadan yansıya yansıya powerup alırdı. Ayn dünyasında karşısında kimse kalamaz.
Yener yenemezi bir kenara bırakalım ama bu ayna dünyasındaki aynaları nasıl hayal ediyorsun sen çatlama, kırılma falan olmuyor mu xD Böyle vakti zamanında dünyaya çarpmış bir meteordan mı üretilmişler :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık