Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçerisindeki Beğenmediğiniz Unsurlar

Olayların aşırı uzatılması beni bayıyor. Dressrosa Arc 100 bölüm sürmüştü, ne gerek vardı. Daha öncesinde BAA da illa ki bir boss ile savaş olması gerekmiyordu. En azindan bu kadar zorlama bir savaşa gerek yoktu. Daha yazilacak çok şey var...

Ben de kadın karakterlerin çizimlerini pek beğenmiyorum, orantısız vücut olayını geçtim yüzleri birbirlerinin aynısı nerdeyse. Biraz daha özen gösterebilir sanki. Ve de bi iki karakter hariç doğru düzgün karizmatik, güçlü kadın karakter yok.
Sanji'nin burun kanamaları. Özellikle balıkadam adasında sıkmıştı gerçekten, abartılı oluyor bayağı.
Hasır şapka tayfa üyelerinin güçlenmesine ağırlık vermesi lazım artık. Sanji'yle başladı bakalım da devamının gelmesi lazım.
Aklıma gelenler bunlar şimdilik.

Ben de kadın karakterlerin çizimlerini pek beğenmiyorum, orantısız vücut olayını geçtim yüzleri birbirlerinin aynısı nerdeyse. Biraz daha özen gösterebilir sanki. Ve de bi iki karakter hariç doğru düzgün karizmatik, güçlü kadın karakter yok.
Sanji'nin burun kanamaları. Özellikle balıkadam adasında sıkmıştı gerçekten, abartılı oluyor bayağı.
Hasır şapka tayfa üyelerinin güçlenmesine ağırlık vermesi lazım artık. Sanji'yle başladı bakalım da devamının gelmesi lazım.
Aklıma gelenler bunlar şimdilik.
Daha özen göstermez. Oda'nın kendi de diyor kadın çizmekte iyi değilim diye. Hemen hemen eleştiri ile ilgili her mesajda bu kadın çizememe mevzusunu görüyorum.

Daha özen göstermez. Oda'nın kendi de diyor kadın çizmekte iyi değilim diye. Hemen hemen eleştiri ile ilgili her mesajda bu kadın çizememe mevzusunu görüyorum.
Napayım beğenmiyorum ben. Fikrimi söyledim sadece, kadın yüzleri orjinal çizemiyosun tamam da göğüs - bel olayı niye böyle? Zaten benim asıl derdim güçlü kadın karakter olmayışı.

Çizime bir şey diyemem. Yıllardır her hafta sayfalarca çiziyor bu adam. Yani ben kadın çizimlerinden rahatsız değilim mesela. Evet Nami'nin kopyası falan ama yani beni rahatsız etmiyor. Ben hikaye anlamında rahatsızlık duyuyorum.

- Kralın Hakisi mevzusu kötü işlendi.

- Alabasta arc'ı tek kelimeyle mükemmel idi. Fakat geri kalanlar bana hep Alabasta'nın bir kopyasıymış gibi geliyor. Tavuğun suyunun suyu yani. Hep ama hep hükümdar ve ona karşı olan birisiyle ilgili mevzu işlenmesi can sıkıcı.

- Luffy vs'leri kesinlikle canımı sıkıyor. Crocodile ile olan savaşından sonra hep aynı olay. Son olarak Luff'nin savaşması, dayak yemesi ve en sonunda power up ile kazanması.

- Ve Arc'ların adalar üzerine kurulu olması canımı sıkıyor. Yani mesela Hasır Şapkalar'ı durdurmak için Big Mom'un adamlarının gemileri gelse ve etraflarını kuşatsa ve 20-30 bölümlük şöyle güzel bi deniz savaşı izlesek. Yani gerçekten korsanlık mevzusu gittikçe "lafta" kalmaya başladı.

Not: Eklemeyi unutmuşum.

- Eskiden seride bir güç dengesi vardı. Bu yüzden örneğin Luffy, Arlong'u yendiğinde veya Crocodile ile olan muazzam savaşı kazandığında hepimiz çılgınlar gibi sevinmiştik. Ama artık seri Marvel evrenine döndü. Yani şu Kizaru dediğiniz adam; bakın boru değil; adam ışık hızında hareket ediyor; tillahı gelse bu adamı durduramaz. Bizim tayfayı 10 saniyede yok edebilmesi lâzım. Ve daha bir sürü şey. Böyle böyle gittikçe mantıktan uzaklaştı One Piece.

Napayım beğenmiyorum ben. Fikrimi söyledim sadece, kadın yüzleri orjinal çizemiyosun tamam da göğüs - bel olayı niye böyle? Zaten benim asıl derdim güçlü kadın karakter olmayışı.
Önceki mesajında da vücut olayını geçip karakter yüzlerine takılmışsın, karar ver. Ayrıca kadın çizememenin vücudu yüzü olmaz, iyi değilim diyor işte. Beğenmeyebilirsin, cevabı da biraz özen gösterebilir demenden dolayı yazdım. Ve mesajından da asıl derdinin, güçlü kadın karakterlerin olup olmaması, olduğu anlaşılmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık