Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, İmparator Tayfası Eder mi?

Ne kadar güçlü olurlar?

• Kullanılan toplam oy
    286
Mihawk ve weevil tek başına yonko etmez ama ikisi birlikte yonko indirir diyorum ben.
Kalanları zaten yonko tayfasının içinden geçer.

Serinin zirvesi olurlardı. Mihawk ve Teach'de Haoshoku var mı bilmiyoruz!? Yine de tayfada Hancock ve Doflamingo'da, Haoshoku kullanıcısı iki kişi var. Denizlerde mücadele edemeyecekleri denizci yok. Deniz savaşında bile çok rahat üstünlük kurabilecek güçlere sahipler.

Deneyelim.

Kaptan:
-Mihawk (Yonko -)

Komutanlar:
YC1 = Weevil (Sağ Kol +)
YC2 = Teach (Sağ Kol +)
YC3 = Hancock (YC3 +)
??? = Law (Dressrosa'dan sonra çok güçlendi. Komutan edebilir bence artık.)

Uçan Altılı:
-Doflamingo (YC4 +)
-Jinbe (YC4 +)
-Crocodile (Buraları hak etmese de güçlü dönecektir.)

Numbers:
-Moria

Tayfada yonko gücünde adam olmamasına ve sayıca az olmalarına rağmen komutanların gücü ve sayıca fazlalığı sebebiyle yonko tayfası ederler.
Ama özellikle sayı ve kaptan meselesi büyük bir sorun olduğu için diğer yonkolar arasından güç olarak sıyrılabileceklerini sanmıyorum.

Deneyelim.

Kaptan:
-Mihawk (Yonko -)

Komutanlar:
YC1 = Weevil (Sağ Kol +)
YC2 = Teach (Sağ Kol +)
YC3 = Hancock (YC3 +)
??? = Law (Dressrosa'dan sonra çok güçlendi. Komutan edebilir bence artık.)

Uçan Altılı:
-Doflamingo (YC4 +)
-Jinbe (YC4 +)
-Crocodile (Buraları hak etmese de güçlü dönecektir.)

Numbers:
-Moria

Tayfada yonko gücünde adam olmamasına ve sayıca az olmalarına rağmen komutanların gücü ve sayıca fazlalığı sebebiyle yonko tayfası ederler.
Ama özellikle sayı ve kaptan meselesi büyük bir sorun olduğu için diğer yonkolar arasından güç olarak sıyrılabileceklerini sanmıyorum.
Bu yami Teach baya abartılıyor yav. Ölü, Beyazsakaldan yarım yiyordu. Sağ Kol dediğin Marco gibi adamlar Amiralleri tutuyor. Mfde Boyunun ölçüsünü alıp Sakazukinin gücünü görünce ayakları götüne vura vura kaçıyordu. Marcoları yenip İmparator sayılan adamın tek meyveli sağ kol veya sağ kol+ etmesi imkansız. Max sol kol ligi.

Dofta elit komutan eder. Hancocka katılmıyorum ama o biraz muallak itirazım yok gerisi doğru zaten

Bu yami Teach baya abartılıyor yav. Ölü, Beyazsakaldan yarım yiyordu. Sağ Kol dediğin Marco gibi adamlar Amiralleri tutuyor. Mfde Boyunun ölçüsünü alıp Sakazukinin gücünü görünce ayakları götüne vura vura kaçıyordu. Marcoları yenip İmparator sayılan adamın tek meyveli sağ kol veya sağ kol+ etmesi imkansız. Max sol kol ligi.

Dofta elit komutan eder. Hancocka katılmıyorum ama o biraz muallak itirazım yok gerisi doğru zaten
Hancock için minimum üçüncü komutan dedim, katılmıyor musun?

Teach için de şöyle düşünüyorum. Komutan seviyesi adamlar kalabalık dövüşlerde fırsatını bulup yonkolardan kan alabiliyorlar ama teke tek dövüşte teke gidiyorlar. Örnek vereyim:
-Katakuri'yi henüz yenmiş Luffy tek yedi. (Kaido'nun karşısına tek başına çıkabilmesi için iki power-up daha gerekti.)
-Queen (hemen kalkmış olsa da) aklı yerinde olmayan ve normal halinden çok güçsüz Big Mom'dan tek yedi.
-Marco da Big Mom ile dövüşürken (meyvesi dolasıyla tek yeme imkanı yok zaten) hemen yakalandı.
Teach ölü Beyazsakal ile dövüşmüş de olsa teke gitmedi. Rastgele bir sağ kolu ezici bir şekilde yenemese de alabilir bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık