Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Anti Jinbeciler ne kadar çok varmıs !! :D
Antilikle alakası yok, karakter boş, bir özelliği yok. Renk mi katıyor seriye? Onun bunun köpeği olmaktan başka birşey yaptığı yok seride. Buggy kadar değeri yok seride, Buggy en azından güldürüyor biraz :D

İmpel Down'da '' Bana onurlu bir ölüm bahşedin '' diyordu, Mf savaşında Beyazsakal için öleceğim diyordu, Balıkadam adasındada yanlış hatırlamıyorsam öleceğim yer burası olabilir diyordu. Gene Kek adasında '' Burası öleceğim yer olacak muhtemelen '' diyordu. Bunun üstüne hala yaşayıp karşımıza çıkacaksa yuh derim yani.

Hiçbir vasfı yok bunun ölsün gitsin işte, Oda bile ne yapacağını bilmiyor bu karakterle.

Antilikle alakası yok, karakter boş, bir özelliği yok. Renk mi katıyor seriye? Onun bunun köpeği olmaktan başka birşey yaptığı yok seride. Buggy kadar değeri yok seride, Buggy en azından güldürüyor biraz :D

İmpel Down'da '' Bana onurlu bir ölüm bahşedin '' diyordu, Mf savaşında Beyazsakal için öleceğim diyordu, Balıkadam adasındada yanlış hatırlamıyorsam öleceğim yer burası olabilir diyordu. Gene Kek adasında '' Burası öleceğim yer olacak muhtemelen '' diyordu. Bunun üstüne hala yaşayıp karşımıza çıkacaksa yuh derim yani.

Hiçbir vasfı yok bunun ölsün gitsin işte, Oda bile ne yapacağını bilmiyor bu karakterle.
Birisi için caninı feda etmek istiyor. Yani kendi varlığını değersiz görüp baskalarının varliğini onemsiyor. Duygu olarak Oda abartmış olabilir ama bu karekter boş değil. Buggy'le kıyaslanması bir hata bence.

Jinbei=Kaptan Amerika aynı vasıfsızlık aynı kasıntı tipleme. :/
Kaptan Amerika çok iyi anlatmissin. Hiç sevmem onu.

Hele fimlde neydi öyle. Arkadaşı ile Tony'i dövüyor . Neden? Çünkü arkadaşı Starkin babasini öldürmüş. Neden sinirleniyorsun diye 2v1 yaptilar adama.

Çizgi roman bilmem ama filmdekinden nefret ettim hep

Captain Amerika yenilmez ama. Fark burda :D Tam olarak izleyicilerin attığı şeyde farkettim
eldivenli Thanos'a karşı üstünluk sağliyor.
Anca sinema evreninde yapar onu. : ) Jinbei'nin boş boş öleceğim yer burası demesi gibi.

Hele fimlde neydi öyle. Arkadaşı ile Tony'i dövüyor . Neden? Çünkü arkadaşı Starkin babasini öldürmüş. Neden sinirleniyorsun diye 2v1 yaptilar adama.

Çizgi romanlarda da aynı sıkıcılıkta birisi. Hatta birisi Amerika'nın sembolü iken diğeri balıkların temsilcisi gibi bir şey. Geberip gitse keşke. :/

Çizgi romanda da çok farklı değil. Merak ederden konusunda anlatırım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık