Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Yazıklar olsun Dwey ...
@carpe d. em tamam sus .. :D
tmm bişi demedik.

En basit Örnek Doflamingo olacak. Acaba Dof mu hükümeti köpeği yaptı, yoksa hükümet Dof'u mu köpeği yaptı. :D Veyahut Jinbei de köpek miydi? Jinbei köpek ise Luffy tayfasına onu kabul ediyorsa; Luffy ne olur?
Jinbei net köpek. Adam ülkesinin iyiliği güvencesi için görüldüğü gibi herkese yamanıyor.

Yahu bu başlıktaki haterlara bakma sen.Anlaşma üzerine olduğu seride kaç kez geçiyor.Sözde köpek Kuma bir amirale nanik yaparak Rayleigh ile konuşup tayfayı dağıtıyor sonra.Tabii postayı koyduktan sonra. :)
Kötü örnek vermekte üstüne yok. Kuma Denizcilerin değil Hükümetin köpeği, hep böyle kıyıdan dolaşayım da argümanım dikkat çekmeden kabul görsün kafası.

Jinbei'nin bir amaç doğrultusunda ilerledigini varsayarsak ve Mf savaşına katılmamaya yönelik karar alması üzerinden devam edip ünvanı gitse bile "gitmeyecegim" demesini de hesaba katarsak bu karar onu da mi kopek yapar?

Bakın arkadaşlar, size bir bilgi vereyim; shichibukailik köpekliktir. Bunu ne amaçla yaptığınızın bir önemi yok. Mihawk'tır Doflamingo'dur bu adamların Wb ile ne alıp veremedikleri vardı? xD

Laf çarpmıyorum. Sadece eğleniyorum. Zamanında zaten seninle tartıştım ama o kadar saçmaydı ki artık sadece alay etmek için kullanıyorum.
Her yere de uyuyor kerata insan sık sık kullanıyor bu yüzden.
Konunun ortam yosmalığıyla uzaktan yakından alakası yok önce ki kullanımların gibi ama sen ısrarla araya sokmaya çalışıp duruyorsun bir de her yere uyuyor diye kendini avutuyorsun, ah bide sadece alay etmek için kullanıyorum demen yok mu kendini ele veren cümlen oldu ldkshsh

Kendini kandıranı falan gördüm de senin kadarını görmedim laf çarpıtmıyormuş he yavrum he kdjsbsb

Twitter’da durmadan her şeye duyar kasmaya çalışan gıcık tipler gibisin.

Konunun ortam yosmalığıyla uzaktan yakından alakası yok önce ki kullanımların gibi ama sen ısrarla araya sokmaya çalışıp duruyorsun bir de her yere uyuyor diye kendini avutuyorsun, ah bide sadece alay etmek için kullanıyorum demen yok mu kendini ele veren cümlen oldu ldkshsh

Kendini kandıranı falan gördüm de senin kadarını görmedim laf çarpıtmıyormuş he yavrum he kdjsbsb

Twitter’da durmadan her şeye duyar kasmaya çalışan gıcık tipler gibisin.
Reyiz askerde canın mı sıkıldı xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık