Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Savaş Lordları, Hükümet Köpekleri miydi?

• Konbuyu başlatan Gravity
  • Başlangıç tarihi

Shichiler denizcilerin köpeği mi?

• Kullanılan toplam oy
    285
Çok sonradan fark ettim ya, anket ismi dikkatimi çekmemişti. Shichibukailer Denizci köpeği değil hükümet köpeğidir. Denizcilere değil hükümete bağlıydılar galiba, ki bu yüzden konuda çokça örnek verilen denizcileri iplememe durumları var. Denizciler toplantı düzenler gelmezler ama savaşa çağıran hükümet olunca paşa paşa gelirler.
Mf denizcileri ilgilendiren bir mevzuydu.Gelmezlerse şiçilikleri düşecekti.Bunu direk koramiraller ile söylediler.Zaten Cp ne yapabilir ki şiçilere.Reyiz 3 5 tanesini oyuncak etmişti.

Dandirik bir korsan olan Puppu, Crocodile için "Sen ruhunu ve şerefini Dünya Hükümeti'ne satmış bir köpeksin" diyor. Bunun üzerine lafım yok benim.

Gidip bir psikiyatriste görüneyim.
İşte o korsan dandirik olduğu için,Shichileri köpek sanıyor.Basit korsan olduğu için yüzeysel bakıyor.

Aslında tam manasıyla köpeklik yok.Çıkar ilişkisi olduğu çok net değil mi?

Oyle olsa Fujitora neden kaldırmak istesin.

Bu oluşumun denizcilere yararından cok zararı oluyor bence.

Valla shichileri bilmem de Sanji köpek. Şaka yapmıyorum Kadir abimizin golden köpeğinin ismi Sanjiydi. Şuan banlatmış kendisini gelince sorun. :(

Filmlerde gösterilen herşeyi es geçme konusuna karşıyım.Benim fikrime göre ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Mantığa yatan yer gördüğüm zaman bana göre büyük oranda doğrudur.Lucci örneği öyleydi 2 numaraya karşı olarak animatörlerin uyduracağını sanmıyorum ki diyalogları da Oda yazıyordu.

Ancak Shiki ve yenilmesi itibar edilecek gibi değildi.Filmde yenilsin diye saçmalamışlardı biraz güçten düştüğünü kabul etsek bile.Luffy'nin rakipleri için pek geçerli olmaz böyle sahneler.

Z'nin kolunu alan Weevil. Hikaye dogru, ama filler, yorumlarken de filler olduğu söyleniyordu zaten.
Harbi boşa tartışmışız biz bu kol muhabbetine o zaman.Yine de Oda'nın hiçbir ilgisi yoksa dikkate almam ama az da olsa parmağı varsa dikkate alabilirim fikir vermesi açısından.

Son düzenleme:
Filmlerde gösterilen herşeyi es geçme konusuna karşıyım.Benim fikrime göre ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Mantığa yatan yer gördüğüm zaman bana göre büyük oranda doğrudur.Lucci örneği öyleydi 2 numaraya karşı olarak animatörlerin uyduracağını sanmıyorum ki diyalogları da Oda yazıyordu.

Ancak Shiki ve yenilmesi itibar edilecek gibi değildi.Filmde yenilsin diye saçmalamışlardı biraz güçten düştüğünü kabul etsek bile.Luffy'nin rakipleri için pek geçerli olmaz böyle sahneler.

Harbi boşa tartışmışız biz bu kol muhabbetine o zaman.Yine de Oda'nın hiçbir ilgisi yoksa dikkate almam ama az da olsa parmağı varsa dikkate alabilirim fikir vermesi açısından.
Cilt 1000 Oda'nın elinden çıkmadı mı? Orada Z'nin geçmişi var sonunda. Orada yazıyor galiba bir şeyler. Canon olmasa da Oda'nın parmağı var yani, Weevil işlenene kadar canon sayılmayabilir ama ben şu anlık olmuş kabul ediyorum şahsen.

Cilt 1000 Oda'nın elinden çıkmadı mı? Orada Z'nin geçmişi var sonunda. Orada yazıyor galiba bir şeyler. Canon olmasa da Oda'nın parmağı var yani, Weevil işlenene kadar canon sayılmayabilir ama ben şu anlık olmuş kabul ediyorum şahsen.
Cilt 1000 bakmadım bir kontrol edeyim.

Dediğin gibiyse bence de es geçmek olmaz bu bilgileri.İlla manganın içinde yer almıyor diye yanlış kabul edemeyiz.Adam mangaya tonla şey çiziyor yine eksik kalıyor.Mangaka sığdıramıyor diye başka şekilde verilen bilgiler yanlış diyemeyiz.Ona bakılırsa epey bilgiler vermeye başladı son zamanlarda manga haricinde.Doffy ve Violet muhabbeti mangada yok mesela bunun dışında Tesoro hakkında planları vardı diyor.Tesoro filler karakter ama örneğin bu açıklamada değilmiş gibi duruyor evrende olan ancak yer vermeye vakit bulamadığı bir isim gibi konuşmuş.Bu tarz bilgiler çok veriyor mangada gözükmedi diye yanlış kabul etmeyi bende doğru bulmuyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık