Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanjuan Wolf

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 50 52.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 47.9%

• Kullanılan toplam oy
    96
One Piece evreninde boyut nerdeyse hiç bir şey. İlerde Luffy tek atar buna büyük ihtimalle. Doldurmalık karakter olarak görüyorum. Çeviri için teşekkürler.

Sanji böyle cüsseli yaratıklarla savaşmayı biliy, önce bunu öper sonra asıl rakibe odaklanır. Bu şampiyonu Oda ilk boşlukta aradan çıkartacaktır. böyle karakteri gösterirsin sonra sahneden çekersin yoksa uzun soluk bir savaşta böyle bi karakter tüm savaş alanını engeller bir mangaka da sürekli bunla uğraşmak istemez. Mf de gördük geldi reisin biri şovunu yaptı ve aradan çekildi. Sanjinin tecrübesi de var o halleder gibi geliyor :D

Ve tabi ki on numara karakterdir Karasakal'ın emri altında herkesin ulaşılabileceği bir mertebe değil, sadece özel kişiler

One Piece evreninde boyut nerdeyse hiç bir şey. .
Dediğin gibi olsaydı ne Moria Oars cesetleri ile yeni dünyayı ele geçirmeye çalışırdı, ne de Oars JR yeni dünyada etkili bir korsan olabilirdi. Doflamingo kendini Oars JR'ın yumruğundan sıyrılmak zorunda hissediyorsa ortada kayda değer bir güç vardır. Ayrıca Zunisha'nın Jack'e yaptığını da unutmamak gerek.

Dediğin gibi olsaydı ne Moria Oars cesetleri ile yeni dünyayı ele geçirmeye çalışırdı, ne de Oars JR yeni dünyada etkili bir korsan olabilirdi. Doflamingo kendini Oars JR'ın yumruğundan sıyrılmak zorunda hissediyorsa ortada kayda değer bir güç vardır. Ayrıca Zunisha'nın Jack'e yaptığını da unutmamak gerek.
Nerdeyse dedim zaten :D Oars'in sonunu biliyoruz zaten. Jack'de kendi öküzlüğünden vuruldu yani çoğu karakter o saldırıdan kaçabilirdi bana göre boyut önemsiz demiyorum ama çoğu zaman pek bir şeye etki etmiyor.

Nerdeyse dedim zaten :D Oars'in sonunu biliyoruz zaten. Jack'de kendi öküzlüğünden vuruldu yani çoğu karakter o saldırıdan kaçabilirdi bana göre boyut önemsiz demiyorum ama çoğu zaman pek bir şeye etki etmiyor.
Luffy'nin G3 tekniğinin mantığı sadece boyutunu arttırmak, yani sadece kemikten bir balon yapıyor ve bu sayede muazzam bir güç artışı sağlıyor. Aynı şekilde G4 kullanırken de bu boyutta olmam lazım yoksa yeteri kadar güçlü saldırılar yapamam diyor. Uzun lafın kısası, seride boyut farkının baya bir farkı var, elbet her şey boyut değil ancak Mangaka özellikle bunun üstünde durmuş.

Başka bir örnekte Pica'dan verilebilir, sadece taşının boyutunu arttırarak Zoro'yu güçlü saldırılar yapmaya zorladı, boyutunu aradan kaldırdığın vakit ise tek yiyecek kadar ezik bir karakterdi.

Son düzenleme:
Wolf konusunda es geçilen bir diğer nokta, karakterin sahip olduğu öz güç. Sadece boyutu ile bu kadar tehlikeli biri olduğunu sanmıyorum.

Teach'e sadık bir elemanmış demek. Her ne kadar meyve yenmedi dense de ani bitişleri, kayboluşları enteresan. Belki Teach kaynaklı bir güçtür. Güzel karakter ellerine sağlık.

Yalnız şu atılan figür resmini gördüm cidden çok büyük. Ama fil dışında birde şu elemanlar vardı. Belki bundan daha büyük olan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık