Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanjuan Wolf

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  • Çok eğlenceli birine benziyor.

    Kullanılan: 44 51.8%
  • Tayfasının diğer üyelerinden bir farkı yoktur.

    Kullanılan: 41 48.2%

  • Kullanılan toplam oy
    85

Sanjuan Wolf (Sanfan Urufu) inanılmaz bir büyüklüğe sahip bir devdir. İşlediği suçlar yüzünden tarihten silinmesi için Impel Down'ın 6. Kat'ına kapatılmış efsanevi suçlulardan biridir. Kendisinden ilk kez Emporio Ivankov bahsetmiştir. Marshall D. Teach tarafından özgürlüğüne kavuşmuş, ardından Karasakal Korsanları'nın bir üyesi olmuştur.

Görünümü

Wolf, olağanüstü derecede büyüktür. Normal devlerden bile büyük olan Oars ve Little Oars Jr.'ın 4-5 katı büyüklüktedir. Tamamen ayakta olmayan hali bile, dünyanın en büyük yapılarından biri olan Marineford Karargahı ile hemen hemen aynı boydadır. Bilinen en büyük dev unvanını taşımaktadır. Kafasının şekli bir ongiriyi andırır. Gözlerinin etrafı sürme çekilmiş gibi siyahtır ve Franky gibi kirpikleri aşağıdadır. Wolf'un bedeninin tamamı henüz gösterilmemiştir, şimdiye kadar gösterildiği iki sahnede de bedeninin tam görüntüsünü kapatan engeller vardı. İlk gösterildiği zaman standart hapishane üniforması giyiyordu. Açık kahverengi saçlara sahiptir ve siyah renkteki sakalı yüzünün iki tarafını kaplar.

Kişiliği

Wolf, yaptığı kötülükler yüzünden tarihten silinmesi istenen bir suçludur. Oyuncu bir doğası olduğu söylenebilir. Yeri tespit edildiğinde utanarak Marineford'un arkasına saklanmaya çalışmıştır. Kendisinin kim olduğu anlaşıldığında korkmuş ve tayfası Edward Newgate'e saldırırken, Wolf saklanmaya devam etmiştir. Savaş alanında çarpışmayan tek kişidir. Marineford'dan Yeni Dünya'ya kadar yüzdüğü için bu durumdan bayağı bir yakınırken görülmüştür. Büyüklüğü nedeniyle her zaman tayfasının yanında olamasa da kaptanına sadıktır.

Yetenek ve Güçleri

Wolf'un sahip olduğu yetenekler henüz gösterilmemiştir. Ancak Dünya Hükümeti tarafından Impel Down'ın 6. Kat'ına kapatılmış olması güçlü biri olduğuna kanıttır. Bir dev olduğu için yüksek miktarda fiziksel güce sahiptir, ancak bu gücün kesin sınırları bilinmemektedir. Teach'in mahkumlar arasında düzenlediği ölüm kalım savaşından sağ çıkmış olması, katta bulunan mahkumlar arasında en güçlülerden biri olduğunu gözler önüne sermiştir.

İnanılmaz bir boyuta sahip olmasına rağmen kimseye fark ettirmeden Marineford'un ana binasının arkasına kadar gelebilmiştir.

Ek Bilgiler

- Kor-Amiral Strawberry, Wolf'un bilinen en büyük dev olduğunu açıklamıştır.

- Wolf'un Impel Down'a nasıl kapatıldığı (sonra da nasıl geri çıkarıldığı) halen bilinmemektedir. Ayrıca 577. bölümün ortalarında aniden Marineford'un ana binasının arkasında tamamen kaybolabilmiştir. Okyanusta yüzebildiği için herhangi bir Şeytan Meyvesi yemediği kesindir.

- Wolf, seride gösterilmiş en büyük ikinci canlıdır (En büyüğü Zunisha).

- Wolf ve Vinsmoke Sanji'nin doğum günü aynıdır.

Künye

Adı: Sanjuan Wolf
Okunuşu: Sanfan Urufu
İngilizce Adı: San Juan Wolf
İlk Göründüğü Bölüm: Manga 575, Anime 484
Bağlantısı: Karasakal Korsanları
Unvanı: Korsan
Lakabı: Devasa Savaş Gemisi (Jap. Kyodai Senkan, İng. Colossal Battleship)
İngilizce Lakabı (Viz, FUNimation): Büyük Savaş Gemisi (Great Battleship)
Durumu: Canlı
Doğum Günü: 2 Mart
Ödülü: Bilinmiyor

Hak Sahibi

Kaynak: http://onepiece.wikia.com/wiki/Sanjuan_Wolf
Çeviren: Smoker
Yayınlayan: www.korsanfan.com
 
Son düzenleme:
Sağol Smoker.. Kolay düşecek biri değil.. Az öncede söyledim tahminin zayıf bir noktasına yönelcekler ..
 
F

Fallout

Hepsi dalar buna diye düşünüyorum...Tek bir tayfa üyesi olarak bunun kadar büyük olmayıpda bunu devirebilecek gücü olan kim olabilirki...Eline sağlık Smoker...
 
eline saglık smoker....;) bence iş impeldowna sıgmasında....oraya nasıl sıgdırdılar bunu ögrendigimizde yenecek birileride cıkar elbet olmadı toptan girerler;)
 
F

Fallout

Eğer E.Oda bunun ID de nasıl hücreye sığdığını net olarak bize anlatmazsa göstermezse saçma olur...ID den büyük...Ama ID nin içinde...
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık